Letná dovolenka pri mori

Najobľúbenejšie destinácie, kvalitné hotely a skvelé ceny

  1. Kartago.sk
  2. Letná dovolenka pri mori
Zatvorte oči a predstavte si, ako vyzerá vaša vysnívaná dovolenka pri mori. Túžite po oddychu v krištáľovo čistej morskej vode a leňošení na zlatých piesočnatých plážach? Alebo chcete spojiť chvíle voľna s potápaním a vodnými športami, spoznávaním fascinujúcej prírody, histórie, kultúry a národných špecialít? S nami nemusíte snívať, pretože vás vezmeme presne tam, kde chcete byť. Jednoducho si vyberte z našej ponuky first minute a last minute zájazdov. 

Odlety z 3 letísk v SR

Dovolenka pri mori je balzamom pre telo i dušu. Ranné prebudenie za zvukov morských vĺn a slnečných lúčov, smelo nazerajúcich do vášho apartmánu, vás príjemne naladí do nového dňa. S každým nádychom slaného morského vzduchu, ktorý naplní vaše pľúca, pocítite uvoľnenie a vnútorné naplnenie. Po chutných raňajkách sa ponoríte do osviežujúcej morskej vody a užijete si relax na pláži, napríklad v Grécku, Taliansku či Španielsku. Šumenie mora, hrejivé slnko a uvoľnená atmosféra vám umožnia zabudnúť na starosti každodenného života. 

Pustite sa do objavovania krás pôvabných prímorských dedín či miest a poprechádzajte sa úchvatnou prírodou. Alebo načrite do jedinečnej histórie a kultúry vami vybranej dovolenkovej destinácie, ako napríklad Egypta či Turecka. Nákupy na miestnych trhoch, ochutnávka tradičných pokrmov a dobrosrdečnosť miestnych znásobia vaše príjemné pocity a utvrdia vás v tom, že život je nádherný. Ak pri plánovaní zájazdu zohľadňujete finančný rozpočet, lacná dovolenka pri mori na vás čaká v Albánsku alebo Čiernej hore, poprípade preferujte dovolenku pri mori s deťmi zadarmo


Najväčší výber destinácií na letnú dovolenku pri mori

Nezabudnuteľná letná dovolenka pri mori 

Vysnívaný zájazd vo dvojici či rodinná dovolenka pri mori však nemusia byť len o relaxe, spoznávaní a prechádzkach. Milujete adrenalín a zábavu? Vyskúšajte potápanie, jazdu na vodnom skútri či parasailing. Pre rodiny s deťmi je nezabudnuteľným zážitkom výlet loďou. Po západe slnka za obzor zábava na letnej dovolenke pri mori ani zďaleka nekončí. Zájdite do niektorého z nočných klubov, rušných barov či kaviarní a pretancujte noc pod oblohou plnou hviezd. 

Doprajte si dovolenku s deťmi pri mori, romantický zájazd vo dvojici či pobyt s priateľmi v dovolenkovej destinácii, po ktorej vám srdce piští. Zažite na vlastnej koži, aké je to premeniť sen na realitu. Radi vám s tým pomôžeme. Stačí, keď si vyberiete niektorú z našich atraktívnych ponúk.