Ultra Last Minute dovolenky 

Naše najlacnejšie ultra last minute ponuky

 1. Kartago.sk
 2. Last Minute
 3. Ultra Last Minute
Milujete slobodu a spontánnosť, radi si plníte želania a neobľubujete dlhé čakanie? Naše ultra last minute ponuky vás zavedú do najobľúbenejších turistických destinácií po celom svete. Ak vo svojom vnútri pociťujete intenzívnu túžbu zbaliť si kufre, na niekoľko dní za všetkým zabuchnúť dvere, oddýchnuť si, načerpať pozitívnu energiu a spoznať nové miesta a kultúry, najlepší čas na rezerváciu super last minute do 24 hodín je práve v tejto chvíli. Ultra last minute vás ušetrí dlhého plánovania, rozhodovania a porovnávania jednotlivých ponúk, vďaka čomu môžete naplno prejaviť svoju spontánnosť a nechať sa unášať životom.

Najlacnejšie ultra last minute zájazdy k moru

Najväčšie super last minute zľavy
za ultra najlepšie ceny
Široký výber 
termínov a hotelov pre ultra last minute
Odlet už o pár dní 
a už nemusíte čakať na svoju dovolenku

Čo je ultra last minute?

Ultra last minute vám ponúka jedinečnú príležitosť rezervovať si dovolenku na poslednú chvíľu, pokojne s odletom už zajtra. Tento trend v oblasti cestovania naberá na popularite najmä u tých, ktorí neradi plánujú a, naopak, milujú nenútenosť a živelnosť. Patríte medzi nich aj vy? V tom prípade využite našu jedinečnú ponuku super last minute, ktorá so sebou prináša aj ďalšie benefity.

Vyberajte z týchto hotelov v Super Last Minute ponuke

Načítavam...

Benefity ultra last minute

Rýchle rozhodovanie, spontánnosť, absencia stresu z plánovania a odlet už do 24 hodín nie sú ani zďaleka jediné výhody super last minute. Ktoré sú ďalšie?
 • Finančná úspora, pretože si vyberáte z ponúk s mega zľavami.
 • Možnosť voliť si z pestrej palety dovolenkových destinácií po celom svete a dostať sa na miesta, ktoré by ste za bežných okolností zrejme nenavštívili.
 • Spoznávanie nových kultúr a krajín za bezkonkurenčné ceny.
 • Pokojné pláže a mestá bez davov turistov v prípade, že cestujete mimo sezóny.
 • Príležitosť využiť voľné dni v práci na neplánovanú dovolenku, spojenú s relaxom, oddychom alebo adrenalínom.
 • Autentické zážitky a nezabudnuteľné dobrodružstvá, ktoré sa navždy zapíšu do vášho srdca.
 • Úspora času pri rozhodovaní a plánovaní dovolenky.
 • Rýchly  odlet už zajtra, teda do 24 hodín.
 • Profesionálna asistencia a pomoc pri rezervovaní ultra last minute.

Objavte super last minute ponuky

Super last minute do 24 hodín sú o jedinečnej príležitosti ísť na dovolenku podľa svojich požiadaviek a preferencií. Vyberte si z najlacnejších ultra last minute zájazdov k moru, luxusných all inclusive pobytov, exotických dovoleniek a poznávacích zájazdov do celého sveta.

Obľúbené ultra last minute dovolenky

Ktoré sú najpopulárnejšie ultra last minute zájazdy?

Zaujíma vás, ktoré ultra last minute majú naši klienti najradšej? Medzi top dovolenkové destinácie patria Turecko, Egypt, Grécko, Bulharsko, Španielsko, Cyprus, Tunisko alebo exotická Dominikánska republika. Ak si chcete užiť čisté pláže, priezračnú morskú vodu, vynikajúce služby a atrakcie od výmyslu sveta, zamierte do niektorého z obľúbených letovísk v týchto krajinách.

Exotiku a luxus ponúkajú Arabské emiráty i Kapverdy

Patríte k vyznávačom luxusu? Dajte šancu all-inclusive pobytom v Arabských emirátoch, kde je populárny najmä Dubaj, ale aj Abu Dhabi, Ras AI Khaimah s nádhernými plážami a púštnymi dobrodružstvami či Sharjah ako pýcha kultúry. Exkluzívnu dovolenku zažijete aj na  Maledivách alebo Kapverdách.