Last minute Grécko

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
  3. Last minute Grécko
Last minute v Grécku je kombináciou toho najlepšieho – vychutnajte si krásne pláže, kultúrne dedičstvo, chutnú grécku kuchyňu i rôznorodosť tejto turistickej destinácie. Na svoje si prídu milovníci pokojných pláží, historických pamiatok, prekrásnej prírody, živých mestečiek, nočnej zábavy i adrenalínu. Toto všetko môžete zažiť na vlastnej koži aj vy za extra výhodné ceny. 

Last minute dovolenka v Grécku ponúka pestrú paletu zájazdov s maximálnou mierou flexibility vo výbere termínu a s možnosťou zažiť spontánne dobrodružstvo za výhodné ceny. Počasie v tejto krajine umožňuje užívať si od júna do októbra nádherné pláže a priezračné more. Mimo sezóny sú pre turistov lákadlom historické a kultúrne pamiatky a poznávacie zájazdy

Rýchle rozhodovanie bez zdĺhavého plánovania dovolenky otvára priestor objavovaniu nových miest a zážitkov, ktoré dajú voľným chvíľam úplne nový rozmer. Ultra last minute v Grécku s odletom do 24 hodín, z letísk Bratislava alebo Košice, znižuje stres, ktorý je spojený s dlhodobým plánovaním a ponúka skvelé služby bez starostí. Last minute do Grécka z Košíc  poteší najmä cestovateľov z východu našej krajiny.


Ultra last minute zájazdy do Grécka

Pestrá paleta
 dovolenkových destinácií a dobrodružstiev čaká na vás práve v Grécku
Grécka kuchyňa
a jedlá z lokálnych a sezónnych surovín dostanú aj najväčších gurmánov
Pláže
a more ponúkajú príležitosť na oddych i vodné športy

Kréta, Rodos či Zakynthos? Výber destinácie je len na vás

Turistické destinácie v Grécku a malebné ostrovy sú preslávené pestrou paletou služieb, atrakcií a doplnkových aktivít. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste si ujasnili, či hľadáte plážovú dovolenku, oddych v prírode a malebných dedinkách, alebo, naopak, chcete spoznávať historické skvosty či veľké mestá. 

Medzi najvyhľadávanejšie dovolenky last minute v Grécku patria destinácie Kréta, Rhodos, Korfu, Kos, Zakynthos či Chalkidiki. Kréta je známa svojimi nádhernými plážami, ako napríklad Elafonisi, Balos, Preveli a Falassarna. Užijete si tu oddych na hrejivom piesku, ale aj vodné športy, potápanie a šnorchlovanie. Na svoje si prídu aj gurmáni, pretože tzatziki, krétsky chlieb či feta chutia božsky. Milujete históriu? V tom prípade nevynechajte Heraklion, Chaniu, Rethymno a Knoss. 

Rhodos je známy historickými skvostami i krásnou prírodou. Môžete sa tu kúpať, opaľovať, užívať si vodné športy, ísť na turistiku alebo do historického centra. Korfu ponúka vynikajúce príležitosti na aktívny oddych i spoznávanie histórie v Archeologickom múzeu a Achilleion Palace. Historické poklady, možnosť zažiť výlet na jachte i navštíviť prírodné rezervácie prináša ostrov Kos. Podobnými atrakciami vábia turistov aj ďalšie grécke ostrovy.

Vyberajte z týchto hotelov v Grécku

Načítavam...

Výhody ultra last minute ponuky. Poznáte ich?

Ultra last minute dovolenka v Grécku je spojením rýchleho rozhodovania, spontánnosti, absencie stresu z plánovania, jedinečných zliav s možnosťou odletu už do 24 hodín, bonusov a doplnkových aktivít. Okrem toho, že ušetríte, môžete si vyberať z pestrej palety dovolenkových destinácií a množstva dostupných termínov. Spoznáte miesta, o ktorých ste donedávna iba snívali a čaká na vás fúra autentických zážitkov.  

Ak sa vydáte na zájazd do Grécka mimo sezóny, privítajú vás pokojné pláže i mestečká bez davov turistov. Cestujete bez starostí, pretože k dispozícii máte profesionálnu asistenciu a pomoc pri rezervovaní ultra last minute do Grécka.

Najobľúbenejšie grécke destinácie

Dovolenka last minute all-inclusive v Grécku a jej benefity

Last minute dovolenka all-inclusive v Grécku je v prvom rade o komforte – ubytovanie, jedlo, nápoje i doplnkové aktivity máte plne k dispozícii, čiže sa vyhnete akýmkoľvek ďalším nákladom počas pobytu. To znamená, že disponujete prehľadom o svojich výdavkoch. O všetko je postarané a môžete naplno relaxovať bez organizácie a plánovania stravovania, aktivít či výletov. O komfort máte postarané aj vďaka odletom z Bratislavy a Košíc.

Určite vás poteší široký výber jedál a nápojov, ktoré máte počas last minute all-inclusive v Grécku k dispozícii. Oceníte miestne špeciality i vychytávky medzinárodných kuchýň. K tomuto typu pobytu patria aj doplnkové aktivity a zábava, ako športové aktivity, večerné show, detské programy či organizované výlety.

Grécko Last minute s odletom z Bratislavy

Načítavam...

Využite last minute letecky z Košíc do Grécka

Ak ste z Košíc, využite možnosť last minute letecky z Košíc do Grécka. Z košického letiska sa dostanete do dovolenkovej destinácie s jedným alebo dvomi medzipristátiami. K dispozícii sú lety do mesta Iraklio, Rhodos, Solún, Atény, Kos, Korfu, Mykonos či Chania. 

Z letiska a potom aj späť na letisko v dovolenkovej destinácii sa dopravíte pohodlným transferom, najčastejšie autobusom.

Načítavam...

Recenzie na dovolenku v Grécku

Tipy pre šikovných cestovateľov

Rezervovať si last minute do Grécka je jednoduché a rýchle. Môžete tak urobiť online, alebo navštíviť kamenné pobočky. Čo sa týka formalít, skontrolujte si platnosť cestovného pasu alebo občianskeho preukazu. Potom vám už nič nebráni v tom spoznať najkrajšie grécke pláže, užiť si vodné športy, zamilovať sa do historických skvostov a prírodných krás tejto európskej krajiny. Všetko bez zdĺhavého a stresujúceho rozhodovania a plánovania. 

   

Last minute dovolenka do Grécka je jedinečným dobrodružstvom, ktoré sa navždy zapíše do vášho srdca. Dosť bolo každodenného nudného prežívania a čakania na zázrak. Vezmite svoj život do vlastných rúk, otvorte sa novým zážitkom a rezervujte si last minute do Grécka hneď teraz!


Aj tak ste si nevybrali?

Možno hľadáte all inclusive dovolenku v Grécku. Skúste sa ale pozrieť tiež na last minute zájazdy do Turecka, Egypta alebo Španielska.

Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.