Last minute Turecko

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
  3. Last minute Turecko
Hľadáte krajinu, ktorá vám poskytne príležitosť užívať si dosýta krásne pláže, malebnú prírodu, starobylé uličky a architektonické skvosty, jedinečnú gastronómiu, komfortné ubytovanie i zábavu až do rána za extra výhodné ceny? Last minute v Turecku splní vaše predstavy do najmenšieho detailu.


Ultra Last minute zájazdy do Turecka

Najlepšie ceny
získate s našimi extra last minute ponukami
Pohostinnosť
V Turecku dostanete za svoje peniaze maximum hodnoty a pohodlia
Krásne pobrežie
ktoré ponúka kilometre piesočných pláží a kúpanie v priezračne čistom mori
Môžete si vyberať z pestrej palety najobľúbenejších turistických destinácií, rozprestierajúcich sa na viac ako 7 200 km dlhom pobreží Stredozemného a Egejského mora, z hotelov s kvalitnými službami a množstvom dostupných termínov, s rôznou dĺžkou pobytu a odletom z Bratislavy, Košíc i Popradu

Naše ponuky last minute v Turecku sú výnimočné svojou flexibilitou, zľavnenými cenami a rýchlou rezerváciou v najpopulárnejších dovolenkových destináciách, ako sú Antalya, Alanya, Belek, Side, Bodrum či Marmaris.

Vyberajte z týchto hotelov v Turecku

Načítavam...

Ultra last minute v Turecku je pre milovníkov spontánnosti a živelnosti

Milujete spontánnosť, túžite sa vyhnúť dlhému rozhodovaniu a plánovaniu dovolenky? V tom prípade je ultra last minute práve pre vás. Umožňuje vám nájsť vysnívanú dovolenkovú destináciu za extra zľavnenú cenu s možnosťou odletu už zajtra – letenka, ubytovanie i skvelé jedlo za babku s exkluzívnymi zážitkami, vo vychýrených tureckých letoviskách, je v tomto prípade realitou. 

Navyše last minute dovolenky v Turecku vám ponúkajú turistické destinácie a miesta, o ktorých by ste možno bežne v súvislosti s cestovaním neuvažovali. Máte tak šancu spoznať prírodné, historické a kultúrne perly Turecka a mať plno autentických zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnete.

Last minute Turecko s odletom z Bratislavy

Načítavam...

Last minute Turecko s odletom z Popradu

Načítavam...

Last minute v Turecku s odletom z Košíc je realitou

Last minute v Turecku si môžete aktuálne užiť nielen s odletom z Bratislavy a Popradu, ale aj z metropoly východu, teda z Košíc. Last minute v Turecku s odletom z Košíc dá vašej dovolenke ešte viac slobody, flexibility a spontánnosti.

Načítavam...

Last minute dovolenky v Turecku sú pre páry, rodiny s deťmi i dobrodruhov

Last minute dovolenka v Turecku je pre každého. Na svoje si prídu zamilované páry, ktoré hľadajú romantiku alebo práve prežívajú medové týždne, rodiny s deťmi s možnosťou využiť animačné programy, milovníci kultúry, histórie a prírody, gurmáni, dobrodruhovia i vyhľadávači adrenalínu. 

Okrem množstva aktivít pre deti i dospelých je last minute v Turecku o veľkej miere flexibility vo výbere termínu a dĺžke pobytu vo vychýrených tureckých destináciách, s možnosťou využiť doplnkové aktivity, ako sú plážové aktivity, vodné športy, výlety za kultúrou či do prírody. Tu je malá ochutnávka.


Najobľúbenejšie turecké destinácie


Očarí pláž Patara, mesto Side i prístav Marmaris

Najdlhšou plážou v Turecku je Patara v provincii Antalya, ktorá sa nachádza v blízkosti starovekého lýkijského mesta. V tejto oblasti sa podľa legendy narodil sv. Mikuláš. Obľúbené sú aj ponuky last minute v Turecku v Side, pretože v tomto meste sa naozaj nudiť nebudete. Očaria vás chrámy Apolóna a Atény, Amfiteáter, Agora, vodopády Manavgat a mnohé ďalšie. V Istanbule nevynechajte múzeum Hagia Sophia, jednu z najkrajších mešít v hlavnom meste. Pokochajte sa i krásou Modrej mešity či paláca Topkapi

Marmaris na Egejskej riviére je vychýrený ponukou transferov, celodenných výletov a plavieb s možnosťou pozrieť si zaujímavé miesta v Turecku. Táto oblasť je tiež spojená s aktivitami, ako potápanie, rafting, prehliadky jeep safari, člnkovanie alebo jazda na koni. Bodrum ponúka turistom krásne pláže, Halikarnas, hrad sv. Petra alebo Múzeum podvodnej archeológie.


Čo všetko vám ultra last minute v Turecku prinesie?

Odpoveď znie, že naozaj všetko – nájdete tu starobylú históriu ešte z čias Osmanskej ríše, jedinečné kultúrne zvyklosti a tradície, panoramatickú prírodu, priezračné more a slnečné pobrežie, chutné jedlo i tradičnú tureckú kuchyňu a, samozrejme, nekonečnú zábavu. 

Milovníci adrenalínu ocenia potápanie, vodné športy a outdoorové aktivity na Egejskej a Tureckej riviére. Tí, ktorí si sem prišli oddýchnuť, si vychutnajú dokonalé stredomorské počasie a relax na niektorej zo stoviek piesočnato-kamienkových, alebo piesočnatých pláží, s možnosťou opaľovať sa, popíjať ľadové drinky, užívať si príjemnú vodu alebo si zahrať plážový volejbal.

  

Svojou krásou si vás podmania národné parky a prírodné rezervácie. Za zmienku stojí aj možnosť nákupov a návšteva trhov s tradičnými remeslami. Opomenúť nemožno zábavu v diskotékových baroch a nočných kluboch, v ktorých to žije až do rána. 

Naši turisti obľubujú a využívajú aj doplnkové služby, ako napríklad transfer či možnosť absolvovať výlety do okolia. Samozrejme, populárne sú wellness služby, teda sauny a masáže. Voľný čas spríjemní možnosť zahrať si šípky alebo stolný tenis, navštíviť fitness centrum alebo salóny krásy.


Rezervácie, platby a storno podmienky

Platbu za last minute môžete uskutočniť online kartou cez platobnú bránu, prevodom na bankový účet, v hotovosti alebo darčekovou poukážkou. Ak máte v tomto smere nejaké nejasnosti, pozrite si užitočné informácie a často kladené otázky, alebo nás kontaktujte. Radi vám so všetkým pomôžeme.

Recenzie na dovolenku do Turecka

Last minute v Turecku – veľa muziky za málo peňazí

Last minute v Turecku ponúka flexibilnú, cenovo dostupnú dovolenku, s nekonečnými zážitkami a s extra zľavami pre všetkých. Na svoje si prídu rodiny s deťmi, páry, skupiny i jednotlivci. 

Chcete si užívať na plážach s azúrovým morom, spoznávať kultúrne, historické a prírodné skvosty Turecka, vychutnať si zábavu, tureckú kuchyňu, adrenalín i relax? Neváhajte a rezervujte si dovolenku svojich snov hneď teraz!

Nevybrali ste si?

Nevadí. Pozrite si last minute zájazdy do iných krajín. Atraktívne je Grécko, Egypt, Tunisko, Bulharsko a aj Španielsko. Ak sa nechcete limitovať konkrétnou lokalitou, určite vás osloví komplet ponuka last minute.