Last minute Bulharsko

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
  3. Last minute Bulharsko
Chcete si užiť dovolenku so všetkým, čo k nej patrí, no máte obmedzený rozpočet a odmietate stráviť v lietadle dlhšie ako 90 minút? Last minute do Bulharska je spojením komfortného ubytovania, nádherných pláží, služieb na úrovni, fascinujúcich prírodných scenérií, kultúrneho dedičstva, historických pamiatok a tradičných jedál s najväčšími last minute zľavami.


Ultra last minute zájazdy do Bulharska

Najväčšie last minute zľavy o ktorých sa vám ani len nesnívalo
Nízke ceny
s extra last minute zľavami vás dostanú
90 minút
stačí na letecký presun do Bulharska
Odlet o niekoľko dní alebo týždňov poskytuje slobodu a flexibilitu
Široký výber termínov a hotelov je zárukou toho, že si vyberie každý
Nádherné pláže
nájdete v Burgase i Varne
Last minute dovolenka v Bulharsku je pre každého – k dispozícii máte široký výber termínov a hotelov s možnosťou odletu o niekoľko dní či týždňov. Ušetríte si hodiny porovnávania rôznych ponúk a rozhodovania sa, ktorú si zvolíte. Stavte na spontánnosť, zbaľte si kufre, za všetkým aspoň na týždeň zabuchnite dvere a otvorte sa novým zážitkom. 

Neobľubujete dlhé lety? V tom prípade vás ponuka last minute do Bulharska letecky z Bratislavy osloví aj tým, že z Bratislavy do Burgasu trvá let približne 60 minút a do hlavného mesta Sofia 90 minút. Ak ste z východu Slovenska, jednoducho odletíte z letiska v Košiciach.

Prečo si vybrať last minute dovolenky v Bulharsku?

Last minute dovolenky v Bulharsku patria k najobľúbenejším, pretože za nízke ceny si užijete čiernomorské podnebie, mnoho atrakcií i zážitkov. Klenotom tejto krajiny sú pláže so zlatistým pieskom. More s čistou vodou a bez nepríjemných medúz a morských ježkov znásobuje komfort na pláži. Medzi najobľúbenejšie last minute turistické destinácie v Bulharsku a navštevované pláže patria Slnečné pobrežie, Primorsko, Zlaté piesky, Albena, Byala, Obzor, Sveti Vlas a Sozopol

Keby sa vám náhodou zunuje kúpanie v mori, vyskúšajte vodné športy, surfovanie, plachtenie a potápanie. Aktivít, ktoré môžete zažiť prostredníctvom last minute v Bulharsku, je neúrekom. Z outdoorových aktivít máte k dispozícii turistiku a cyklistiku. Za váš čas stoja aj historické a kultúrne pamiatky, ako napríklad starobylé pevnosti, kláštory či múzeá. Ak máte radi nočné kluby a zábavu pri hudbe, stačí navštíviť nočné bary a disko kluby.

Ak sa vyberiete viac do vnútrozemia, môžete využiť možnosť lacných nákupov. Na trhoch vám padne vhod hotovosť, ktorú si vyberiete z bankomatu alebo zameníte v zmenárňach. Vo väčších nákupných centrách, reštauráciách a hoteloch zaplatíte kartou.

Vyberajte z týchto hotelov v Bulharsku

Načítavam...

Bulharsko ponúka rôznorodé ubytovanie

Jednou z najvyužívanejších foriem ubytovania sú hotely. Nájdete tu hotely v rôznych kategóriách – od lacných cez luxusné až po exkluzívne, s izbami i apartmánmi, polpenziou či plnou penziou. Hotely sú situované priamo v turistických oblastiach a ponúkajú pestrú paletu služieb, ako sú reštaurácie, bary, bazény, wellness centrá i animačné programy pre deti. Ak chcete extra luxus, vyberte si hotel s vlastnou plážou
 

Preferujete viac súkromia?

Potom voľte last minute v Bulharsku v apartmánoch. Tento typ ubytovania je vhodný pre rodiny s deťmi i partie priateľov. Vlastná kuchyňa s oddychovou zónou, poprípade balkónom s prekrásnym výhľadom, sú benefity, ktoré nenájdete v každom hoteli. 

All-Inclusive dovolenka

V prípade, že sa chcete na dovolenke vyhnúť plánovaniu výletov či aktivít a zároveň vám nevoňajú dodatočné náklady, voľte last minute do Bulharska all-inclusive letecky. K dispozícii máte jedlo a nápoje počas celého dňa, výlety, športové aktivity i zábavný program na večer v rámci ceny zájazdu. 

Čo hovoria na last minute v Bulharsku klienti CK Kartago tours? Recenzie sú najmä pozitívne. Jano D. sa do Bulharska zamiloval, vyzdvihuje kvalitné ubytovanie a služby. Nezabudol podotknúť, že čo sa týka jedla, tak sa poriadne pohostil a bolo skvelé.

Letecké spojenie z Bratislavy

K dovolenke jednoznačne patrí komfort. Avšak nič vám nebráni v tom, aby ste sa do Bulharska vydali autom, poprípade autobusom. Pripravte sa však na to, že z Bratislavy do hlavného mesta Sofia je to takmer 1 000 kilometrov a asi 15 hodín cesty. Avšak last minute dovolenka do Bulharska letecky z Bratislavy do Burgasu trvá približne 60 minút. Neporovnateľný rozdiel, čo poviete? 

Načítavam...
Z letiska do dovolenkovej destinácie a späť sa pohodlne presuniete autobusom alebo mikrobusom. Cestovanie lietadlom je komfortné, bezpečné, šetrí čas i energiu, ktorú môžete využiť radšej na spoznávanie tejto famóznej krajiny. Ak idete do Bulharska na last minute all-inclusive dovolenku letecky, komfort a prvotriedne služby si užijete už od nastúpenia do lietadla.

Bulharsko Last minute s odletom z Košíc

Načítavam...

Aktivity a atrakcie v Bulharsku

Pobrežie Čierneho mora patrí k najnavštevovanejším turistickým centrám Bulharska počas letnej sezóny. Najznámejšie v tejto časti sú mestá Varna a Burgas. Varna je tretím najväčším mestom v krajine. Okrem krásnych pláží, mora a destinácií Albena, Balčik, Byala, Kavarna, Kranevo či Obzor ponúka aj zaujímavé historické pamiatky a múzeá. Za vašu návštevu stoja, napríklad staroveké ruiny okolo centra mesta i Varnská morská záhrada, ktorá je najväčším parkom v meste. 

V Burgase sa nachádza archeologické múzeum a množstvo ďalších historických skvostov. Morská záhrada je oázou pokoja. Neďaleko Varny je situované historické mesto Nesebar, zapísané v zozname UNESCO. Modernú atmosféru, luxusné hotely i podniky ponúkajúce zábavu nájdete na Slnečnom pobreží. Ak milujete nočné žúrky, dobré jedlo a čulý ruch, zamierte si to práve do tejto oblasti.
Najväčšie last minute zľavy o ktorých sa vám ani len nesnívalo
Odlet o niekoľko dní alebo týždňov poskytuje slobodu a flexibilitu
Široký výber termínov a hotelov je zárukou toho, že si vyberie každý

Last minute do Bulharska ponúka exkluzívnu dovolenku pre každého

Last minute dovolenka v Bulharsku je pre každého. Na svoje si prídu rodiny s deťmi, skupiny priateľov, mladšie i staršie páry, milovníci oddychu na pláži, vodných športov, historických a kultúrnych pamiatok, prírodných krás, zábavy, nočného života a dobrého jedla. To všetko s komfortným ubytovaním, odletom z Bratislavy i Košíc a za extra výhodné ceny

   This file was added through the API from attachment.

Jedinou nevýhodou je to, že ponuky sú limitované a last minute do Bulharska so špeciálnymi zľavami sa rýchlo míňajú. Nenechajte nič na náhodu a rezervujte si svoju dovolenku snov hneď teraz!

Recenzie na dovolenku v Bulharsku

Bezpečnosť a dôležité informácie

S formalitami si v Bulharsku ťažkú hlavu robiť nemusíte. Ak je pobyt kratší ako 3 mesiace, postačí vám občiansky preukaz alebo cestovný pas. Hoci máte na základe európskeho preukazu zdravotného poistenia nárok na neodkladnú a nevyhnutnú zdravotnú starostlivosť, nezabudnite ani na uzatvorenie cestovného poistenia

Bulharsko je bezpečná krajina a nevzťahujú sa na vás žiadne povinnosti, čo sa týka napríklad povinného očkovania. Avšak dbajte na dostatočný pitný režim, pretože dehydratácia a úpal príjemné nie sú.

Najobľúbenejšie bulharské destinácie


Aj tak ste si nevybrali?


Skúste sa pozrieť na last minute zájazdy do Turecka, Egypta alebo Španielska. Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.