Last minute dovolenka

Odleťte na dovolenku na poslednú chvíľu s last minute zľavou za cenu o desiatky % nižšie!

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
Prinášame vám najhorúcejšie last minute dovolenky, pretože vieme, aké to je cítiť vo svojom vnútri neodolateľnú túžbu cestovať flexibilne a za extra výhodnú cenu.

Najlacnejšie last minute zájazdy k moru

Limity sú iba v hlave

Pokiaľ ide o cestovanie a last minute, neexistujú žiadne prekážky. Rezervujte si na poslednú chvíľu all inclusive dovolenku, exotickú dovolenku či poznávací zájazd, po ktorom vám srdce piští. O tom, či to bude Egypt, Bulharsko, Španielsko, Tunisko či iné lokality, rozhodujete len a len vy. 
Načítavam...

Sloboda, sloboda a ešte raz sloboda

Last minute vás odbremení od stresu zo zdĺhavého výberu a plánovania i od davov turistov. Je za zlomok pôvodnej ceny. Zaostrite na last minute ponuky do 500 eur či ultra last minute, v rámci ktorých získate najväčšie zľavy, flexibilný výber termínov a hotelov s odletom podľa vášho želania.

Veľa muziky za málo peňazí s last minute kdekoľvek

Načerpáte nové sily, získate nezabudnuteľné zážitky a s veľkou pravdepodobnosťou aj luxusné ubytovanie. Ak túžite po plážach s jemným bielym či zlatistým pieskom a priezračne čistou vodou, dostanú vás ponuky last minute v Turecku, vo Vietname, na Kube či Grécku

Túžite po cenovo dostupnej exotike v Spojených arabských emirátoch? Last minute v Dubaji vás dostane všadeprítomným luxusom a modernosťou svojich hotelov, nákupných centier i umelých ostrovov. Alebo dáte prednosť jemnému piesku a kokosovým palmám? Last minute dovolenka vo Vietname je vám k dispozícii aj priamym letom z Bratislavy s moderným Airbusom.

Neváhajte a využite naše výhodné ponuky last minute hneď teraz

Viete o tom, že čas sú peniaze? Pri last minute dovolenke to platí stopercentne! Nedovoľte, aby bol niekto rýchlejší ako vy a vyberte si z našej lákavej ponuky ešte dnes.
All inclusive
Vyberte si last minute dovolenku, na ktorej si môžete dopriať neobmedzené jedlo a pitie.
Exotická dovolenka
Biela pláž, palmy, more najkrajších farieb čaká na last minute v exotike.
Poznávacie zájazdy
Neláka vás plážová dovolenka? S last minute zľavou sa s nami môžete vydať aj za poznaním.