Egypt

Objavte s nami to najkrajšie, čo Egypt ponúka.

Vitajte v Egypte!

Krajina zahalená tajomstvom, záhadami a mystikou, krajina protikladov, krajina rozpáleného púštneho piesku a životodarného Nílu, krajina zašlej slávy faraónov a pyramíd, z vrcholkov ktorých dosiahnete až ku hviezdam. Nájdete tu množstvo kultúrnych a historických pamiatok nesmiernej hodnoty, máte možnosť pozorovať skvostný podmorský život v Červenom mori, opaľovať sa na nekonečných piesočnatých plážach , či sa oddávať vodným radovánkam. 

Informácie o dovolenke v Egypte

Cestovateľ, ktorý sa rozhodne cestovať do Egypta, by nemal zabudnúť ani na jednu z možností, ktoré táto krajina ponúka. Piesočnaté pláže, nekonečná hladina trblietajúceho sa mora a  kvalitné hotely, ktoré urobia vašu dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov. Na svoje si prídu aj potápači – Červené more s jeho fascinujúcim podmorským svetom môžu objavovať nielen tí, ktorí majú s potápaním bohaté skúsenosti. Vďaka množstvu kvalitných potápačských centier sa môžu do hlbín ponoriť aj úplní začiatočníci. A tým, ktorí nechcú túto ponuku využiť, postačí aj položiť sa na hladinu mora a šnorchlovať. Pre tých, ktorí nemajú v obľube iba relaxovať na plážach pri mori, sme pripravili poznávacie a kombinované zájazdy. Počas týchto zájazdov sa môžete ponoriť do histórie, ktorá je stará niekoľko tisíc rokov a objavovať dotyky slávy už dávno zaniknutých ríš.

  

CESTOVNÉ DOKLADY

Pri turistických cestách do Egypta je od držiteľov cestovných pasov SR vyžadované vstupné vízum. V rámci zlepšovania služieb našim klientom ponúkame možnosť zaistenia víza už pred odletom zo Slovenskej republiky. V prípade, že máte víza predplatené už zo Slovenskej republiky, kontaktujte po výstupe z lietadla pred pasovým odbavením zamestnanca našej partnerskej cestovnej kancelárie označeného logom Kartago tours. Tomuto pracovníkovi predložte komplexné odbavenie, na ktorom je uvedený počet víz. Na jeho základe Vám budú vydané víza na počet osôb uvedených na komplexnom odbavení. Podmienkou k získaniu Víza je cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po návrate z krajiny.  Držitelia cestovných pasov iných štátov sú povinní zabezpečiť si potrebné doklady na cestu na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte. Ak cestuje dieťa mladšie ako 18 rokov s rodičom iného mena, odporúčame mať so sebou kópiu rodného listu dieťaťa v angličtine. Ak cestuje dieťa mladšie ako 18 rokov so starými rodičmi alebo inými osobami, odporúčame mať so sebou podpísané prehlásenie jedného z rodičov, že s danou osobou môže cestovať (súhlas rodiča s vycestovaním v angličtine s uvedeným telefónnym číslom).

 

 
Prezrite si našu ponuku last minute zájazdov do Egypta a vyberte si Vašu vysnívanú dovolenku zo širokej ponuky egyptských destinácií, akými sú Hurghada alebo Marsa Alam. Skontrolujte tiež naše najvýhodnejšie ponuky dovoleniek v Egypte do 500 eur alebo dovolenky v Egypte s all-inclusive. Využite naše bezkonkurenčné last minute zľavy teraz a ušetrite.

Destinácie v krajine - Egypt

Mapa - Egypt


Najlepšie hodnotené hotely - Egypt