Last minute Španielsko

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
  3. Last minute Španielsko
Užite si nefalšovaný španielsky šarm, neodolateľné flamenco tanečnice v bodkovaných šatách, hrdo stojace maurské zámky či spotených matadorov s dávkou adrenalínu v tele pri býčích zápasoch. Alebo si prostredníctvom tapas menu vychutnajte čo najviac španielskych špecialít. Pre krajinu sú typické milióny rôznych obrazov a nekonečné možnosti, ako tráviť voľný čas. Last minute do Španielska s pestrou ponukou turistických oblastí, možností ubytovania i termínov za výhodné ceny, ponúka príležitosť vytvoriť si zoznam toho, čo chcete zažiť na vlastnej koži. Je kombináciou nádherného slnečného počasia, nekonečných piesočnatých pláží, miest zvučných mien, architektonických skvostov i svetoznámych zábavných parkov.

Last minute zájazdy Španielsko

Slnečné počasie
je ideálne pre oddych na pláži, prechádzky mestom i prírodou
Nefalšovaný španielsky šarm
podčiarkuje jedinečnosť tejto dovolenkovej destinácie
Nekonečné piesočnaté pláže
so 688 modrými vlajkami ohúria každého

Rôznorodosť destinácií v Španielsku

Last minute dovolenky do Španielska sú obľúbené aj kvôli rôznorodosti ponúkaných turistických destinácií. Vyberte si podľa toho, čo vás láka najviac, vrátane preferencií trávenia voľného času a obľúbených aktivít. Tu je malá ochutnávka možností, ktoré sú vám k dispozícii. 

Mallorca, Španielsko   Almeria, Španielsko
 
  • V Andalúzii je veľa krásnych miest, medzi ktoré patrí napríklad Sevilla so svojím starým mestom a židovskou štvrťou Barrio de Santa Cruz, kde sa nachádza gotická katedrála, palác Alcázar i zvonica La Giralda. Rušnú noc zažijete na sevillskej flamenco show. Keramickými dielňami je preslávená štvrť Tirana. 
  • Hlavné mesto Madrid častokrát zatieni Barcelona, avšak neprávom. Nájdete tu množstvo pamiatok, široké bulváry, pokojné parky, nezameniteľnú kultúru i možnosť nákupov. Diela španielskych majstrov Goyu či Velázqueza sú vystavené v múzeu Prado. Za zastávku stojí aj Plaza Mayor.    
  • Barcelona je mesto plné kultúrnych skvostov a umeleckých pokladov od Picassa, Dalího i Gaudího. Výnimočným ho robí aj vlastná pláž, na ktorú sa dostanete aj cez úzke stredoveké uličky Gotickej štvrte. 
  • Najobľúbenejšou a najnavštevovanejšou oblasťou v kontinentálnom Španielsku je Costa Brava. Pre toto pobrežie je charakteristické striedanie piesočnatých pláží so strmými útesmi. 
  • Mallorca ponúka pulzujúce hlavné mesto Palma de Mallorca s očarujúcim starým mestom, impozantnou gotickou katedrálou, skvelými reštauráciami i staromódnou električkou. Na ostrove sú nádherné plážové letoviská, malebné dedinky lákajúce umelcov i majestátne pohorie Serra de Tramuntana.  
  • Menorca je ďalšou z baleárskych krások, ktorá je o niečo menej vychýrená ako Mallorca. Očarí vás svojím pokojom a pomalším životným tempom, pobrežiami lemovanými borovicami a piesočnatými plážami. 
  • Ibiza nie je len o hlučných nočných kluboch, ale ponúka aj prekrásne západy slnka. Prechádzka po dláždených uličkách Starého mesta či tichšie dedinky ponúkajú únik od rušnej zábavy.

 

Ponuky all inclusive pre tých najnáročnejších

Máte radi komfort, nechce sa vám vymýšľať voľnočasové aktivity alebo si túžite užiť chvíle bez detí? Last minute all inclusive do Španielska vám zaručí plný servis a doplnkové aktivity počas celej dovolenky. Máte možnosť, bez poplatkov navyše, užívať si, napríklad raňajky, večere či obedy formou bufetu s obsluhou. Počas dňa vás neminie ľahké občerstvenie a neobmedzené množstvo nealkoholických i alkoholických nápojov. 

V cene zájazdu, v závislosti od konkrétnej ponuky hotelového rezortu, máte k dispozícii animačné programy pre deti, večerné programy, fitness, možnosť zahrať si stolný tenis, šípky či volejbal. Obľúbené sú aj návštevy wellness a spa centra, jacuzzi a sauny a možnosť využiť plánované výlety do okolia. Last minute all inclusive dovolenka do Španielska splní priania aj tých najnáročnejších cestovateľov, ktorí chcú mať o všetko postarané bez poplatkov navyše.

Vyberajte z týchto hotelov v Španielsku

Načítavam...

Odlety z Bratislavy pre väčší komfort a viac času na spoznávanie Španielska

Last minute do Španielska s odletom z Bratislavy so sebou prináša komfort i úsporu času, ktorý môžete využiť na spoznávanie krás tejto famóznej krajiny. Ak sa vydáte z Bratislavy na ktorékoľvek španielske letisko, let trvá približne 2 až 3 hodiny. Napríklad do Palma de Mallorca je to 2,5 hodiny, na Ibizu niečo viac ako 2 hodiny, do Almerie 3 hodiny 10 minút.

Last minute Španielsko s odletom z Bratislavy

Načítavam...

Využite flexibilné možnosti cestovania

Last minute do Španielska je o veľkej miere flexibility, pretože máte príležitosť vybrať si z najobľúbenejších turistických destinácií, pestrej palety ubytovania, vrátane hotelov rôznych kategórií a množstva termínov. Tým pádom si dovolenku prispôsobíte na mieru podľa vašich potrieb a preferencií. 

Nemenej podstatnou výhodou je úspora financií, pretože last minute ponuky sú cenovo výhodné. Tým pádom vám zostane viac prostriedkov na zážitky. Jediné, čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa bez dlhého rozmýšľania, pretože dostupnosť ponúk je limitovaná.

Recenzie na dovolenku v Španielsku

Olá, olá, Španielsko volá!

Last minute do Španielska je o nekonečných možnostiach, ako tráviť voľný čas. U nás nájdete kvalitné ponuky za výhodnú cenu, ktoré vám umožnia vyťažiť z dovolenky čo najviac. Chcete to využiť? Rezervujte si zájazd ešte dnes a tešte sa na nezabudnuteľné zážitky.


Aj tak ste si nevybrali?


Skúste sa pozrieť na last minute zájazdy do Grécka, Turecka alebo Talianska. Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.