Last minute Tunisko

 1. Kartago.sk
 2. Last Minute
 3. Last minute Tunisko
Tunisko sa často mylne považuje iba za plážovú destináciu, pretože slnkom zaliate pláže pobrežia Stredozemného mora, lemované palmami a obmývané jemnými vlnami, sú preslávené po celom svete. Avšak realita je taká, že krajina ležiaca v severnej Afrike, ponúka množstvo prekvapivých turistických atrakcií a aktivít. Mestské uličky lemované domami v pastelových farbách, preplnené tržnice, staroveké ruiny Kartága, historické a kultúrne skvosty z čias starých Rimanov, ukážky islamskej architektúry, rozľahlé saharské duny, skalnaté hory i skryté palmové oázy – to všetko môžete zažiť na vlastnej koži prostredníctvom last minute do Tuniska.

Last minute zájazdy Tunisko

Prijateľná ceny
zaručí, že získate dovolenku za rozumnú cenu
Rozmanitosť Tuniska
zaisťuje, že si tu na svoje prídu milovníci pláží, histórie, prírody i dobrého jedla
Slnečné počasie
umožňuje užiť si letné radovánky so všetkým, čo k nim patrí
Last minute do Tunisu vám umožňuje spoznať deväť lokalít svetového dedičstva UNESCO. Je na vás, či zájdete do Veľkej mešity v Kerkouane, na brehy jazera Ichkeul, kde hniezdi vtáctvo. Alebo radšej prekonáte pohorie Atlas a vydáte sa do saharskej púšte s berberskými osadami. Určite navštívte aj hlavné mesto Tunis či anticko-rímske mesto Dougga. Nezabudnite ochutnať špeciality, ako napríklad pálivý kuskus, brik či harissu. Čakajú na vás obľúbené turistické destinácie Djerba alebo tie na pevnine, množstvo hotelov i termínov, vďaka ktorým je last minute dovolenka do Tuniska dostupná rýchlo a za výhodné ceny.

Ostrov Djerba, Tunisko   Pláže v Tunisku

Prečo Tunisko?

 • Desiatky kilometrov piesočnatých pláží, príjemne teplé vody Stredozemného mora a slnečné počasie vám splnia sen o leňošení na pláži i vodných aktivitách, ako je plávanie, potápanie či vodné športy. 
 • Medzi najnavštevovanejšie historické skvosty Tuniska patrí El Djem, hradby mohutného rímskeho amfiteátra. 
 • Ak hľadáte únik od ruchu pláží či miest, zamierte si to na ostrov Djerba. Čakajú na vás nedotknuté pláže zdobené datľovými palmami. 
 • Kartágo, niekdajší nepriateľ Ríma, mesto námorných Feničanov a púnskych vojen, ponúka návštevníkom staroveké ruiny ako pozostatok dôb minulých, ktoré sú zapísané v dedičstve UNESCO. 
 • V Tunise nevynechajte múzeum Bardo, ktoré sa zaraďuje medzi najlepšie múzeá v severnej Afrike. 
 • Dedina na vrchole útesu Sidi Bou Said je cieľom umelcov z celého sveta.

Grand Erg Oriental patrí medzi najkrajšie miesta Sahary. Pole piesočnatých dún sa navždy zapíše do srdca každého turistu.

Vyberajte z týchto hotelov v Tunisku

Načítavam...

Last minute ponuky pre každého

Last minute zájazdy do Tuniska sú dostupné v rôznych termínoch s odletom z Bratislavy, Košíc i Popradu v trvaní od 7 do 14 nocí. Troj až päťhviezdičkové hotely s komfortnými izbami, službami na úrovni i all-inclusive zaručujú príjemný oddych i doplnkové aktivity podľa preferencií cestovateľov. V jednej z recenzií pani Zuzana P. hovorí, že všetko v Tunisku je skvostné, vrátane ubytovania, pláží i služieb. Ocenila starobylé pamiatky i kultúrnu pestrosť.

Výhody zájazdov na poslednú chvíľu

 • Last minute do Tuniska je výhodný nielen kvôli pestrosti ponúkaných zážitkov a aktivít, ale aj výhodnej cene. Vďaka tomu ušetríte peniaze, ktoré môžete investovať do ďalších dobrodružstiev. 
 • Flexibilita pri výbere termínov i hotelov zaisťuje, že môžete ísť na dovolenku pokojne aj hneď zajtra, bez dlhodobého plánovania a rozhodovania sa medzi viacerými ponukami. Avšak dôležité je jednať rýchlo, pretože ponuky sa míňajú. 
 • Možnosť užiť si dovolenku spontánne, na menej preplnených miestach, a tak načerpať nové sily.

 

Last minute Tunisko s odletom z Bratislavy

Načítavam...

Last minute Tunisko s odletom z Košíc

Načítavam...

Last minute Tunisko s odletom z Popradu

Načítavam...

All-inclusive možnosti nielen pre náročných

Máte radi maximálny komfort, nechce sa vám plánovať voľnočasové aktivity a milujete pocit, že máte financie pod kontrolou? V tom prípade je pre vás stvorená ponuka last minute all-inclusive do Tuniska. Vychutnáte si rôznorodé chutné jedlá a nápoje počas celého dňa. Oceníte doplnkové služby v podobe zábavy a aktivít, ktoré znásobujú bezstarostnosť i pocity luxusu. Ak chcete, aby ste na dovolenke nemuseli riešiť ani najmenšie drobnosti, last minute all-inclusive do Tunisu je správna voľba. Navyše neminiete ani cent, pretože doplnkové služby sú v cene zájazdu.

Recenzie na dovolenku v Tunisku

Hodiny tikajú, a preto konajte rýchlo!

Tunisko je nádherná krajina, v ktorej si príde na svoje každý typ cestovateľa. Bez ohľadu na to, či si chcete užiť piesočnaté pláže, príjemné more, historické pamiatky, prírodu, púšte či jedinečné jedlá, prídete si na svoje. Jediné, čo musíte urobiť, je rezervovať si last minute do Tuniska za výhodnú cenu čo najrýchlejšie. Zájazd si môžete kúpiť online s povinnosťou platby, alebo realizovať nezáväznú objednávku. Záujem je veľký, a preto nenechávajte nič na náhodu a rezervujte si dovolenku svojich snov hneď teraz! Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.


Aj tak ste si nevybrali?


Skúste sa pozrieť na last minute zájazdy do Grécka, Turecka alebo Španielska. Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.