Last minute Dominikánska republika

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
  3. Last minute Dominikanska rep.
Priamy let
z Bratislavy moderným Airbusom A350-900
Jedine u nás
nájdete Dominikánsku republiku s priamym letom z Bratislavy za skvelé ceny
Turistická novinka
ktorá vás ohúri svojím exotickým vzhľadom


Ultra Last minute zájazdy Dominikánska republika

Vyberajte z týchto hotelov v Dominikánskej republike

Načítavam...

Last minute Dominikánska republika s odletom z Bratislavy

Načítavam...

Recenzie na dovolenku v Dominikánskej republike


Často kladené otázky o dovolenke v Dominikánskej republike
 

Koľko trvá let do Dominikánskej republiky?
Aká je mena v Dominikánskej republike a aký je odporúčaný spôsob platby?
Aké aktivity môžem robiť v Dominikánskej republike?
Ako je to s jazykovou bariérou v Dominikánskej republike?
Kedy je najlepší čas na návštevu Dominikánskej republiky?
Aké sú typické jedlá a nápoje v Dominikánskej republike?


Prečo si vybrať dovolenku v Dominikánskej republike?

Rozhodnutie stráviť dovolenku v Dominikánskej republike je ako otvorenie dverí do tropického raja, kde sa stretávajú krásne pláže, pestrá kultúra a prírodné krásy. Do tejto destinácie snov vás dopravíme najmodernejším lietadlom typu Airbus A350-900, ktorý má priamy let z Bratislavy.Dominikánska republika je obklopená jemným pieskom a jasnými vodami Karibského mora na jednej strane a Atlantickým oceánom na strane druhej. Pláže s bielym pieskom a tyrkysovou vodou sú ako živý obrázok z pohľadnice. Krajina je taktiež známa svojimi luxusnými all-inclusive rezortmi, kde sa starajú o vaše pohodlie a zážitok na najvyššej úrovni. V mnohých rezortoch nájdete športové aktivity, wellness služby a bohatú gastronómiu.

Na dovolenke v Dominikánskej republike objavíte pestrú históriu a kultúru, ktorú môžete objaviť v historických mestách, ako je Santo Domingo. Ochutnajte miestne jedlá, tancujte na rytmus bachaty a spoznajte pôsobivé dedičstvo tohto regiónu. Krajina ponúka pestrú škálu prírodných úkazov, od tajomných jaskýň až po vodopády a národné parky. Napríklad návšteva národného parku Los Haitises vás prenesie do džungle a krasového krajinného útvaru.

 

V rezortoch na Last minute dovolenke v Dominikánskej republike si obľúbite plážové hry, vodné športy, jazdu na koňoch, golfovanie alebo jednoducho relax pri bazéne, Dominikánska republika má pre každého niečo. Aktivity si môžete prispôsobiť svojim záujmom a preferenciám. 

Celkovo povedané, Dominikánska republika je miestom, kde môžeš uniknúť každodennému stresu a ponoriť sa do exotického sveta, plného nádherných miest, kultúrnych skvostov a prírodných krás. Je to dovolenka, ktorá vás obklopí krásou, relaxom a nezabudnuteľnými zážitkami.


Aj tak ste si nevybrali?


Skúste sa pozrieť na last minute zájazdy do Grécka, Turecka alebo Španielska. Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.