Last minute Dominikánska republika

 1. Kartago.sk
 2. Last Minute
 3. Last minute Dominikanska rep.
Dominikánska republika vás ohromí svojimi úžasnými plážami na 1 600 km fascinujúceho pobrežia. To však ani zďaleka nie je všetko. Nachádza sa na druhom najväčšom ostrove v Karibiku, čo ide ruka v ruke s rozmanitosťou krajiny i mikroklímy. Raj pre milovníkov vodných športov, 6 000 druhov flóry a fauny, svieže lesy i polopúšť, zmes africko-španielskych koreňov, jedinečná gastronómia, príležitosť na vyskúšanie rozmanitých aktivít, horské dediny, historické centrá miest, rytmy merengue a bachata,  nefalšovaná pohostinnosť, golfové ihriská svetovej triedy, luxusné rezorty i vybudovaná turistická infraštruktúra – toto a oveľa viac ponúka last minute do Dominikánskej republiky. Ak hľadáte tropický únik pred realitou všedných dní, chcete využiť výhodné ceny, vyberať si z množstva termínov a hotelov bez dlhého rozhodovania, ste na správnom mieste.


Ultra Last minute zájazdy Dominikánska republika

Nádherné pláže
patria medzi najkrajšie na svete
Prirodzená uvoľnenosť
sa nalepí na každého a odnesie si ju domov
Rozmanitosť aktivít
umožňuje užiť si z každého rožka troška

Prečo Dominikánska republika?

Last minute do Dominikánskej republiky vám umožňuje spoznať krásu a rôznorodosť tejto karibskej krásky. Čo všetko by nemalo ujsť vašej pozornosti? 

Dominikánska republika
 
 • Hlavné mesto Santo Domingo je plné architektonických skvostov z obdobia 16. až začiatku 20. storočia a historických pamiatok, ktoré vás prenesú v čase. Vychutnajte si obnovené koloniálne budovy, dláždené uličky, divadlá, múzeá, parky i umelecké galérie. Nájdete tu však aj nočné kluby s možnosťou ochutnať lahodné drinky a dosýta sa vytancovať. 
 • Ostrov Saona ponúka pravý tropický únik. Zamilujte si impozantné vody pláže Palmilla v odtieňoch modrej. Tyrkysové more nádherne kontrastuje s bielym pieskom. Národný park Cotubanamá je domovom jaskýň, prameňov i hniezdiskom korytnačiek. 
 • Ostrov Catalina je zasa jedno z top miest na potápanie a šnorchlovanie. 
 • Puerto Plata zaujme nádherným centrom mesta, múzeom jantáru, bohatou históriou, plážami a pobrežím s výhľadom na hory. 
 • Stredomorská dedina zo 16. storočia Altos de Chavon z kameňa leží nad riekou Chavon.  Archeologické múzeum Altos de Chavon ponúka zbierky kultúry taino. 
 • 27 golfových ihrísk svetovej triedy po celej krajine ulahodí milovníkom bieleho športu. 
 • Národný park Los Haitises je preslávený vysokými krasovými skalnými útvarmi, ktoré vyčnievajú z vody. Dažďový prales je domovom mangrovníkov, jaskýň a viac ako 230 druhov vtákov.
 • Vychutnajte si párty, ktorá v Dominikánskej republike nikdy nekončí. Živá atmosféra s hudbou a tancom vás uchváti v diskotékových baroch i kluboch. Merengue a bachata sú zahrnuté v nehmotnom kultúrnom dedičstve UNESCO. 
 • Gastronómia je kombináciou taino kultúry, afrických a španielskych vplyvov. Príprava jedla predstavuje radostnú udalosť a oslavu priateľstva, čo sa prejavuje aj skvelou chuťou. 
 • Ku krajine patrí aj rum a cigary, pretože sa tu produkuje jeden z najlepších svetových tabakov a cukrová trstina. 
 • Prvotriedny zábavný park Katmandu je stvorený pre rodiny s deťmi.

 

Vyberajte z týchto hotelov v Dominikánskej republike

Načítavam...

7 dôvodov, prečo si vybrať last minute do Dominikánskej republiky

 1. Last minute do Dominikánskej ponúka pestrú paletu prírodných, historických, kultúrnych skvostov i zábavy v uvoľnenej atmosfére a jedinečnosti tejto exotickej krajiny
 2. Nájdete tu celosvetovo najkrajšie pláže, kde si vychutnáte oddych i vodné športy. 
 3. Vďaka výhodným cenám last minute ponúk ušetríte a ušetrené financie môžete využiť na atrakcie či zábavu, čo pri bežných rezerváciách možné nie je. 
 4. K dispozícii máte viacero turistických destinácií, množstvo termínov i hotelov, čo vám umožňuje flexibilne sa rozhodnúť podľa vašich potrieb a preferencií. 
 5. Máte príležitosť nechať prehovoriť svoju spontánnosť, pretože s ultra last minute do Dominikánskej republiky môžete odcestovať pokojne hneď zajtra. 
 6. Podpora cestovnej kancelárie už od objednania zájazdu celý proces zjednodušuje a zefektívňuje.
 7. Ak milujete luxus a maximálny komfort a nechce sa vám počas dovolenky plánovať voľnočasové aktivity, využite last minute all inclusive do Dominikánskej republiky. V cene zájazdu máte jedlo a občerstvenie počas celého dňa, organizované výlety, rôzne atrakcie a aktivity, večerný i animačný program v závislosti od ponuky konkrétneho rezortu. Benefitom je aj to, že všetko je zahrnuté v cene pobytu a nemusíte navyše minúť ani cent.

Recenzie na dovolenku v Dominikánskej republike

Dominikana last minute čaká práve na vás!

Dominikana last minute, alebo last minute do Dominikánskej republiky, je exotické dobrodružstvo, ktoré môžete zažiť s odletom z Bratislavy, čo do Punta Cana trvá necelých 10 hodín. Predstavte si, ako opustíte realitu všedných dní a o niekoľko hodín sa nachádzate v luxusnom rezorte s prvotriednymi službami a vychutnávate si všetko, čo Dominikánska republika ponúka. Vy však nemusíte zostať iba pri predstavách, pretože naše ponuky sú cenovo dostupné. Vyberte si tú, ktorá vás najviac zaujala a rezervujte si zájazd do exotiky ešte dnes!


Aj tak ste si nevybrali?


Skúste sa pozrieť na last minute zájazdy do Grécka, Turecka alebo Španielska. Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.