1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. LEFKADA - NOVINKA - LETO 2023

Vydajte sa snami objavovať čaro ostrova LEFKADA!

Streda, 4.1.2023

Vydajte sa snami objavovať čaro ostrova LEFKADA!

Lefkada je jeden z najkrajších Iónskych ostrovov. Leží pri západnom pobreží stredného Grécka a Peloponézu. Brehy Lefkady obmýva Iónske more.
Každý kúsok gréckeho ostrova Lefkada vypovedá o nesmierne tvorivej sile a fantázii prírody. Členité pobrežie plné zátok a okúzľujúcich pláží, krištáľovo čisté more, zeleňou posiate kopce a hory, to všetko vytvára úžasný dovolenkový raj s pokojnou atmosférou ďaleko od davov turistov.

Odlety z Bratislavy

4 dôvody, prečo si vybrať dovolenku na Lefkade

  • Jedny z najkrajších pláží celého Grécka i sveta (napr. Egremni, Porto Katsiki).
  • Biele pláže, tyrkysové more a zeleňou posiate hory, vytvárajú úžasný farebný kontrast.
  • Fascinujúca zeleň typicky gréckej prírody (olivovníky, platany, borovice, viniče, cyprusy).
  • Ostrov s tradičnými gréckymi dedinkami, doposiaľ nedotknutý masovým turizmom.
  • Zdravá grécka kuchyňa.


Leťte s nami z Bratislavy na očarujúci ostrov Lefkada a užite si romantickú dovolenku v očarujúcom prostredí.

Hotely Lefkada

Načítavam...

Ďalšie články

Snívate o exotike, leňošení na plážach s bielym pieskom, kúpaní sa v tyrkysovom mori alebo cenotách? Chcete spoznávať divokú prírodu, kochať sa pozostatkami mayskej civilizácie, užívať si nočný život i adrenalín? Mexický Cancún, v oblasti Quintana Roo na polostrove Yucatán, môžete navštíviť vďaka lepšej dostupnosti aj vy – CK Kartago Tours vám ponúka exkluzívne zájazdy s priamym letom z Bratislavy.
Túžite spomaliť, načerpať nové sily a pozitívnu energiu na slnkom zaliatych plážach Rhodosu? Alebo si chcete užiť vodné športy a spoznávať fascinujúci podmorský svet? Nech je vaša odpoveď akákoľvek, na ostrove Rhodos si prídete na svoje.
Prinášame vám ďalší dôvod, prečo cestovať do exotiky. S CK Kartago Tours si ju vychutnáte rýchlejšie a pohodlnejšie priamym letom z Bratislavy. Chcete vedieť viac? Prečítajte si sumár najdôležitejších informácií.
Na rok 2024 sme pre vás pripravili nové destinácie, kde si môžete užiť skvelú dovolenku. Stavili sme na menej známe miesta v Stredomorí a exotické lokality, kam sa dá ľahko dostať priamym letom. Prečo? Pretože tu nájdete krásne pláže, zaujímavé pamiatky, malebnú prírodu, chutnú kuchyňu a veľa zábavy. Vyberte si z našich čerstvých noviniek a inšpirujte sa, kde dovolenkovať v roku 2024.
Jordánsko je krajinou nevšedných zážitkov, ako je výlet do púšte, potápanie pri koráloch alebo prehliadka Petry, mesta vytesaného do skaly Nabatejcami. Presvedčte sa sami a objavte dokonalú kombináciu výletov a pohodového odpočinku v luxusných rezortoch Jordánska.
Pozrite si najlepšie miesta Zanzibaru na vlastné oči a nechajte sa inšpirovať tým najlepším, čo môžete na Zanzibare vidieť a zažiť, či už hľadáte oddychovú alebo aktívnu dovolenku.