1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. LEFKADA - NOVINKA - LETO 2023

Vydajte sa snami objavovať čaro ostrova LEFKADA!

Streda, 4.1.2023

Vydajte sa snami objavovať čaro ostrova LEFKADA!

Lefkada je jeden z najkrajších Iónskych ostrovov. Leží pri západnom pobreží stredného Grécka a Peloponézu. Brehy Lefkady obmýva Iónske more.
Každý kúsok gréckeho ostrova Lefkada vypovedá o nesmierne tvorivej sile a fantázii prírody. Členité pobrežie plné zátok a okúzľujúcich pláží, krištáľovo čisté more, zeleňou posiate kopce a hory, to všetko vytvára úžasný dovolenkový raj s pokojnou atmosférou ďaleko od davov turistov.

Odlety z Bratislavy

4 dôvody, prečo si vybrať dovolenku na Lefkade

  • Jedny z najkrajších pláží celého Grécka i sveta (napr. Egremni, Porto Katsiki).
  • Biele pláže, tyrkysové more a zeleňou posiate hory, vytvárajú úžasný farebný kontrast.
  • Fascinujúca zeleň typicky gréckej prírody (olivovníky, platany, borovice, viniče, cyprusy).
  • Ostrov s tradičnými gréckymi dedinkami, doposiaľ nedotknutý masovým turizmom.
  • Zdravá grécka kuchyňa.


Leťte s nami z Bratislavy na očarujúci ostrov Lefkada a užite si romantickú dovolenku v očarujúcom prostredí.

Hotely Lefkada

Načítavam...

Ďalšie články

Inšpirujte sa tipmi na najkrajšie letoviská pre nádhernú dovolenku v Dominikánskej republike. Na krásne pláže Punta Cana, Playa Bávaro a do ďalších letovísk sa teraz dostanete rýchlo a pohodlne priamym letom!
Máme pre vás 10 tipov, prečo by ste mali ísť aspoň raz v živote na dovolenku do Vietnamu. Pláže ostrova Phu Quoc, najdlhší sklenený most na svete, nádherná príroda, skvelé jedlo - a navyše zájazdy do Vietnamu sú teraz ľahko dostupné bez medzipristátia!
Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Melia Vinpearl Phu Quoc ***** na nádhernom ostrove Phu Quoc vo Vietname!
Leťte s nami z Bratislavy do krajiny, ktorá vás uchváti svojou prírodou, plážami i hotelovými službami.
Zažite fantastickú dovolenku v Spojených arabských emirátoch a vychutnajte si svet plný zážitkov, atrakcií a krásnych piesočnatých pláží. Spojené arabské emiráty: plážová dovolenka s extra porciou zážitkov
Na rok 2022 pre vás máme nováčika. Stavili sme na menej známu lokalitu najobľúbenejšej dovolenkovej krajiny - Španielska s nádhernými plážami, kde sa však nemusíte obávať davov turistov.