Last minute Kuba

Priamy let
 z Bratislavy každý týždeň
Kulinárske zážitky
ktoré ohúria vaše chuťové poháriky
Azúrové more
s bielym jemným pieskom

Last minute zájazdy na Kubu

Vyberajte z týchto hotelov na Kube

Načítavam...

Recenzie na dovolenku na Kube


Často kladené otázky o dovolenke na Kube

1. Kedy je najlepší čas na návštevu Kuby?
2. Je cestovanie na Kubu bezpečné?
3. Aká je miestna mena na Kube?
4. Ako je to s platbami kreditnou kartou?
5. Potrebujem na návštevu Kuby víza?


Prečo zvoliť dovolenku na Kube?

Existuje mnoho dôvodov, prečo si vybrať Kubu ako dovolenkovú destináciu. Kuba je známa svojimi nádhernými bielymi piesočnatými plážami a krištáľovo čistým Karibským morom. Ak si chcete oddýchnuť na pláži a opaľovať sa, Kuba ponúka ideálne prostredie. Kuba má tiež skvelé podmienky na oddych. Koloniálna architektúra, umenie a hudba sú všade okolo vás. Kuba má avšak aj neuveriteľne krásnu prírodu vrátane horských oblastí, dažďových pralesov a nádherných prírodných rezervácií. Je ideálna taktiež na dobrodružstvo a aktívny oddych.

Vychutnať si môžete aj originálnu kubánsku kuchyňu, ktorá je plná chutí a zaujímavých pokrmov vrátane ropa vieja, mojita a mnohých ďalších. Kubánci sú známi svojou priateľskosťou a pohostinnou povahou. Počas svojej návštevy sa môžete stretnúť s miestnymi ľuďmi a spoznať ich spôsob života. Nesmiete zabudnúť ani na Kubu ako krajinu, ktorá je známa výrobou kvalitného rumu a cigár.

Kuba má exotickú a jedinečnú atmosféru, ktorá ju odlišuje od bežných destinácií. Kuba je skrátka jedinečná destinácia, ktorá ponúka kombináciu krásnych pláží, kultúry, histórie a pohostinnosti. Pre mnohých cestovateľov je to miesto, ktoré si zamilujú a radi sa naň vracajú.

Aj tak ste si nevybrali? Vyskúšajte: