Last minute Dubaj

Dubaj je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov a obľúbenou dovolenkovou destináciou tých, ktorí milujú luxus, honosnosť a komfort. Je to metropola kontrastov i nočného života. Prečo? Nájdete tu slnečné počasie, tyrkysové more, pláže s jemným pieskom, horúce púšte a zaujímavé skalné útvary, ale aj futuristické stavby, ako Burj Khalifa, turistické atrakcie, zaujímavosti pýšiace sa svetovými rekordmi i obrovské umelé ostrovy. K Dubaju patria prestížne udalosti, fascinujúce múzeá, galérie, historické a kultúrne skvosty,  nádherné mešity, famózne jedlo a možnosť bezkonkurenčne nakúpiť. Last minute do Dubaja za výhodné ceny, s možnosťou výberu hotelov a termínov a odchodom aj hneď zajtra, vás zavedie do sveta hypermodernosti, luxusu a komfortu s príležitosťou spoznať históriu, kultúru i prírodu.


Ultra last minute zájazdy do Dubaja

Smaragdové more
si užijú milovníci plávania i vodných športov
Atrakcie a zaujímavosti
sa pýšia svetovými rekordmi a nenájdete ich nikde inde
Všadeprítomný luxus
je neodmysliteľnou súčasťou Dubaja

Ponuka last minute do Dubaja je pestrá

Last minute dovolenka do Dubaja ponúka pestrú paletu ubytovania i služieb. Vyberať si môžete z trojhviezdičkových až päťhviezdičkových hotelov. Luxusné hotely a hotelové rezorty sú známe svojím komfortom, vybavením i doplnkovými službami. Tešiť sa môžete na priestranné izby či apartmány v modernom dizajne s možnosťou krásnych výhľadov z balkónov alebo strešných terás.

Palm Jumeirah, Dubaj    Pláže v Dubaji


All inclusive ako záruka maximálneho komfortu

Pokiaľ chcete mať maximálne pohodlie, jedlo a nápoje k dispozícii po celý deň, a takisto túžite využívať doplnkové služby zadarmo, preferujte last minute all inclusive do Dubaja. Okrem toho, že sa nemusíte o nič starať v rámci stravovania či plánovania výletov, máte pod kontrolou aj svoj rozpočet, pretože všetko je v cene.


Pestrá ponuka stravovania a doplnkových služieb

Ako je to so stravovaním na dovolenke v Dubaji? Je na vás, či si vyberiete raňajky formou bufetu, polpenziu či plnú penziu. Ak chcete vyskúšať dubajské reštaurácie, vystačíte si s raňajkami. V opačnom prípade voľte polpenziu či plnú penziu. 

Čo sa týka pláží, niektoré hotely majú súkromné pláže s lehátkami a slnečníkmi. Inde sú zasa pláže verejné a slnečníky a lehátka si zaobstaráte za poplatok. Hotely poskytujú aj rôzne ďalšie služby zadarmo či za úhradu. Disponujú exteriérovými alebo interiérovými bazénmi, fitness centrami, spa a wellness službami, obchodnými centrami, kasínami, nočnými barmi, izbovou a concierge službou, možnosťou využiť ponuku práčovne či opatrovanie detí.

 

Vyberajte z týchto hotelov v Dubaji

Načítavam...

Výhody last minute dovolenky v Dubaji

Last minute dovolenka v Dubaji je spojená s viacerými výhodami:
 • Nižšie ceny vďaka bezkonkurenčným zľavám. Last minute do Dubaja na týždeň vás vyjde už okolo 1 400 eur.  
 • Flexibilita s možnosťou výberu termínu, hotela, stravovania a služieb, čo umožňuje spontánne cestovanie bez zdĺhavého rozhodovania a plánovania. 
 • Pestrá paleta zájazdov, pretože Dubaj patrí medzi obľúbené turistické destinácie. 
 • Luxusné zážitky v jednej z najmodernejších destinácií sveta. 
 • Možnosť spoznať históriu, kultúru, miestnu kuchyňu, luxusné obchodné centrá i tradičné trhoviská.
 • Last minute do Dubaja z Bratislavy je realita. CK Kartago tours zabezpečuje pohodlné cestovanie s odletom z Bratislavy.

 

Top atrakcie v Dubaji, ktoré by ste nemali prehliadnuť

Ultra last minute do Dubaja, s možnosťou odcestovať pokojne aj hneď zajtra, vám poskytuje jedinečnú príležitosť zažiť top atrakcie tohto emirátu na vlastnej koži. Popri prehliadke mesta zájdite do najväčšej budovy na svete, ktorou je Burj Khalifa. Mrakodrap so 163 poschodiami vás uchváti svojou veľkoleposťou. Pod ním sa nachádza ďalšie dubajské “naj”, ktorým je najväčšia tancujúca fontána na svete. Luxusné nakupovanie si vychutnáte v Dubai Mall.

K Dubaju patria rekordy i unikátne zážitky

Dubaj je známy rekordami, ktoré vyrazia dych. Za vašu návštevu stojí Miracle Garden, záhrada, v ktorej sa nachádza 60 000 000 vysadených kvetov. Múzeum budúcnosti vás zavedie do roku 2071. SeaWorld ponúka interaktívne zážitky s morským svetom. Dostihová dráha Marmoom Camel je o príležitosti vychutnať si ťavie preteky, pretože ťavy dokážu ísť rýchlosťou až 65 km za hodinu.

Nájdete tu aj romantiku a pozoruhodnú históriu a kultúru

Okrem toho sa môžete tešiť na kempovanie v púšti, romantické večere spojené s dobrým jedlom a obdivovaním hviezdnej oblohy, prehliadky historických častí na loďkách, jazdu na ťavách či safari so zvieratami či v púšti. Dubai Safari Park je domovom 3 000 zvierat, medzi ktoré patria, napríklad tigre, gibony, levy, žirafy, ťavy či gazely.

Recenzie na dovolenku v Dubaji


Praktické tipy pre cestovanie do Dubaja

Dubaj je jedným z emirátov Spojených arabských emirátov, a preto tu platia obdobné formality.
 • Cestovný pas musí disponovať platnosťou najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu
 • Ak pobyt nepresahuje 90 dní, nie je potrebné vízum. 
 • Ak máte dieťa mladšie ako 18 rokov a má iné priezvisko ako vy, potrebujete kópiu rodného listu v angličtine. 
 • Nevyhnutnosťou je cestovné poistenie s medzinárodným krytím. 
 • Ak si so sebou beriete lieky, pozrite si zoznam zakázaných látok, ktorý je dostupný na stránkach ministerstva zahraničných vecí
 • Morská voda zbavená soli je pitná, avšak nie príliš chutná. Môžete siahnuť po balenej vode.

 

Užite si nekonečný luxus. Dubaj za dostupné ceny aj pre vás

Last minute do Dubaja môžete získať s extra zľavami, a tak na niekoľko dní vymeniť stereotypný slovenský život za luxusné dobrodružstvo. Rozhodnite sa rýchlo, pretože ponuky last minute zájazdov za výhodné ceny sú limitované. Už zajtra môže byť neskoro! Ak máte akékoľvek otázky, alebo si neviete poradiť s rezerváciou, neváhajte nás kontaktovať.

 


Aj tak ste si nevybrali?


Skúste sa pozrieť na last minute zájazdy do Turecka, Egypta alebo Španielska. Najlepšie sa zorientujete, ak si prezriete kompletnú ponuku všetkých last minute dovoleniek.

Zaujímajú vás iné destinácie v Spojených arabských emirátoch? Využite našu ponuku last minute zájazdov do SAE a navštívte tiež dovolenkový Ras al Khaimah alebo metropolu Abú Dhabí.