O KARTAGO TOURS
Utorok, 27.9.2016

Vážení zákazníci, milí priatelia,

ďakujeme Vám za priazeň i za dôveru, ktorú nám preukazujete už 22 rokov. Sme radi, že si Vašu dovolenku vyberáte už 22 rokov práve v našej cestovnej kancelárii. Už celých 22 sezón Vám každoročne prinášame bohatú ponuku pobytových a poznávacích zájazdov, z ktorej si môže vybrať skutočne každý.

 KDE NÁS NÁJDETE

Naše zájazdy si môžete kúpiť priamo v našich pobočkách v Bratislave (Dunajská  5,  alebo predajne v Nákupných centrách OC CENTRAL (Metodova 6 ) v EUROVEA  (Pribinova 10), AVION Shopping Park (Ivanská cesta 16) , v Košiciach ( Hlavná 31), v Trenčíne (Braneckého 8), v Žiline (Mariánske námestie 32), v Nových Zámkoch (M. R. Štefánika 15/B), v Poprade (OC FORUM POPRAD), v Banskej Bystrici (Horná 2) a Galéria MLYNY Nitra (Štefániková trieda 61), v Trnave (Hlavná ulica 33/16 - pešia zóna v blízkosti Poštovej banky), v Prešove  ZOC  Max Prešov Vihorlatská 2/A) a prostredníctvom našich zmluvných predajcov po celom Slovensku, alebo aj "na diaľku", prostredníctvom ONLINE oddelenia - stačí zavolať na číslo 02/5720 5777 alebo napísať na online@kartago.sk.

 DESTINÁCIE

V letnom katalógu  nájdete vždy  širokú ponuku zájazdov umožňujúcich vychutnávať teplé slnečné počasie. Okrem Egypta, Tuniska, Turecka, Gréckych ostrovov - Kréta, Kos, Korfu, Rhodos, a Zakynthos Vám ponúkame už štvrtý rok aj úspešné Maroko  ale aj úspešné Taliansko, Španielsko, Kapverdy, Kanárske ostrovy a Bulharsko.  V zimnej sezóne sú v ponuke exotické stálice ako Kuba, Dominikánska republika , Zanzibar, Keňa a Kapverdy ale aj nádherné Maldivy, Srí Lanka, Panama, Kostarika, Madeira, Maurícius, Seychely,  Bali, Haiti a Vietnam.  V ponuke celoročne zostáva stále slnečný Egypt a Spojené Arabské Emiráty.

 VŠETKO PRE KLIENTA

Základnou myšlienkou je  - dosiahnuť pre nášho klienta optimálny pomer medzi kvalitou ubytovania, služieb a výslednou cenou zájazdu. Stále rastúci počet klientov je najlepším dôkazom toho, že pre Vás v našich cieľových destináciách vytvárame tie najoptimálnejšie podmienky.

 ZĽAVY a VÝHODY

V našom katalógu nájdete opäť celú škálu výhod a zliav a Vaše dieťa môže cestovať vo vybraných termínoch za cenu letenky. Určite oceníte aj zvýhodnenú ponuku 1 dospelý s 1 dieťaťom na prístelke pri vybraných hoteloch.

Naše skúsenosti z uplynulej sezóny potvrdzujú, že tieto zľavy oceňujete. Každým rokom rastie počet klientov, ktorí si výber svoje dovolenky nenechávajú na poslednú chvíľu a zároveň pri jej nákupe využívajú naše zvýhodnené podmienky. Budeme radi, ak si aj v tomto roku rezervujete Vašu dovolenku včas. Čím skôr tak urobíte, tým viac možností pri jej výbere Vám vieme ponúknuť.

Budeme radi, ak využijete aj naše ďalšie výhody:

  • vyššie zľavy pre stálych zákazníkov
  • novomanželov
  • seniorov
  • študentov
  • skupinové zľavy, ale aj narodeninovú a rodinnú

 WWW.KARTAGO.SK

Ako ste už iste zistili, naša stránka www.kartago.sk má nielen nový dizajn, ale aj obsahové spracovanie. Jej tvorcovia ju pre vás pripravili s jednoznačným zámerom - umožniť Vám v čo najkratšom čase čo najjednoduchšie získať čo najviac informácií, ktoré práve hľadáte.

 KATALÓGY

Náš katalóg sme inovovali tak, aby Vám poskytol vyčerpávajúce a dostatočne prehľadné informácie o našej ponuke. Veríme, že pre našich stálych klientov bude už dôverne známou literatúrou, "dobrou knihou", ku ktorej sa aspoň raz v roku radi vraciate. Pre našich nových klientov bude ľahkým ale i napínavým čítaním, ktoré pod značkou Kartago tours pomôže sprostredkovať nové zážitky. V každom prípade - naším základným poslaním je umožniť Vám, aby ste si vybrali dovolenku podľa vlastných predstáv. Ostatné je na nás. Katalógy sú k dispozícií na našich stránkach v online listovateľnej podobe, alebo v stiahnuteľnej podobe.

 NA ZÁVER

Aj v letnej sezóne aj zimnej sezóne sa uchádzame o Vašu dôveru. Ponúkame spoľahlivosť, profesionalitu a dlhoročné skúsenosti. Robíme všetko preto, aby Vám dovolenka s cestovnou kanceláriou Kartago tours priniesla skutočne neopakovateľné zážitky. Vaše sny sa stanú skutočnosťou. Neveríte? Snívajte s nami!

Kolektív zamestnancov CK Kartago tours

Archiv článkov
 
ŠPECIÁLNE CENOVÉ HITY
Vážení klienti pripravili sme pre Vás ponuku vybraných hotelov za špeciálnu cenu. Vyberte si z...
1+1 ZADARMO- PREDLŽENÉ DO 31.3.2017
EXKLUZÍVNA AKCIA NA VYBRANÉ 4* A 5* HOTELY   EGYPT GRAND...
VISA EGYPT
Určite sa cez víkend postrehli informáciu, že Egypt plánuje od 1.3.2017 zvýšiť vstupné víza....
Tip na letnú dovolenku - Tunisko Djerba
Tip na LETNÚ DOVOLENKU za skvelé ceny, to je TUNISKO ostrov DJERBA! TUNISKO  ...
V MARCI ZA TEPLOM DO EGYPTA!
Využite skvelú cenovú ponuku do EGYPTA a cestujte v MARCI za skvelé ceny! PONUKA EGYPT ...
Zanzibar odlety z Bratislavy
Vážení klienti, využite špeciálnu ponuku odletov z Bratislavy a leťte 24.3. poznávať nádherný...
 
 
 
PONUKA LAST MINUTE e-mailom
Prečo cestovať s KARTAGO TOURS?
1. sme poistení proti úpadku
2. sme na slovenskom trhu už 20 rokov
3. predáváme zájazdy on-line
ďalšie výhody
 
 
 

Telefonické rezervácie a informácie o zájazdoch

Copyright a-net.cz © 2013