1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Zoznámte sa s KARTAGO nováčikmi! Kam na dovolenku v roku 2024?

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikmi! Kam na dovolenku v roku 2024

Štvrtok, 13.6.2024

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikmi! Kam na dovolenku v roku 2024

Na rok 2024 sme pre vás pripravili nové destinácie, kde si môžete užiť skvelú dovolenku. Stavili sme na menej známe miesta v Stredomorí a exotické lokality, kam sa dá ľahko dostať priamym letom. Prečo? Pretože tu nájdete krásne pláže, zaujímavé pamiatky, malebnú prírodu, chutnú kuchyňu a veľa zábavy. Vyberte si z našich čerstvých noviniek a inšpirujte sa, kde dovolenkovať v roku 2024.

novinka-2024-apulie.jpgApúlia: iné Taliansko

Región Apúlia v južnom Taliansku spája nádhernú prírodu v národných parkoch, ako sú Alta Murgia a Gargano, početné pamiatky UNESCO na čele s mestom Alberobello a predovšetkým pobrežie plné nádherných pláží, aké sa nenachádzajú nikde inde v Európe. Ak k tomu pridáte niekoľko vodných parkov, zoologickú záhradu Fasanolandia Zoosafari a vynikajúcu gastronómiu, získate destináciu 2024 ideálnu pre celú rodinu.

Tipy na hotely v Apulii

novinka-2024-santa-maria.jpgKuba: pravý dovolenkový komfort

Kuba je originálne historické múzeum, v ktorom sa mieša koloniálna architektúra, americké vraky z 50. rokov a pamätníky hrdinov triedneho boja do jedného úžasného kokteilu. Môžete ho aspoň ochutnať na dovolenke v letoviskách na Východnom pobreží, najmä v Holguíne a Cayo Santa Maria odkiaľ je to len kúsok k barokovým pamiatkam Remedios a Múzeu revolúcie v Santa Clare. Predovšetkým si však užijete skvelé pláže, delfíny a veľa slnka. A na tých, ktorí po ňom túžia, čakajú cigary, rum a salsa.

Tipy na hotely na Kube

novinka-2024-apulie.jpgCosta Brava: tradičné, ale stále lákavé Španielsko

Costa Brava je jednou z klasických letných dovolenkových destinácií v Španielsku a my sme radi, že vám ju teraz môžeme ponúknuť. Táto oblasť leží medzi Barcelonou a hranicou s Francúzskom a vyznačuje sa dlhými, širokými piesočnatými plážami s dostatkom voľného miesta. V rámci vynikajúceho vybavenia dovolenkových stredísk si môžete vychutnať more zábavy a možností výletov, ako napríklad hrad v Tossa de Mar, delfinárium Marineland Catalunya alebo jeden z mnohých vodných parkov.

Tipy na hotely na Costa Brava

novinka-2024-apulie.jpgCosta Dorada: piesočné pláže, zábava a nádych histórie

Ďalšia perla španielskeho pobrežia, Costa Dorada, leží južne od katalánskeho hlavného mesta Barcelona. Môže sa pochváliť nádhernými plážami s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Nájdete tu pokojné oblasti pre rodiny, ktoré si užijú rýchly transfer z letiska, vodné parky a svet zábavy PortAventura. Ak vás láka nočný život a nakupovanie, v Salou nájdete veľa možností na zábavu. Pre gurmánov je rajom rybárska dedinka Cambrils, zatiaľ čo obdivovateľov antiky očarí prístavné mesto Tarragona.

Tipy na hotely na Costa Dorada

novinka-2024-apulie.jpgEvia a Aténska riviéra: pôsobivá zmes gréckych pamiatok a zábavy

Rekreačné strediská na Aténskej riviére a v Evii (región Attika) sa vyznačujú očarujúcimi plážami, olivovými hájmi, uvoľnenou atmosférou a dobrou dostupnosťou do hlavného mesta Atény. A viac ako kdekoľvek inde v Grécku je v ich okolí možné nájsť dôkazy o bohatej antickej histórii. Medzi najvýznamnejšie patrí Korint, miesto legendárnej bitky pri Maratóne, alebo slávne Téby. A ak vy a vaše ratolesti dávate prednosť aktivitám a zábave pred prehliadkou pamiatok, na výber máte niekoľko zábavných parkov.

Tipy na hotely Aténskej riviéry

novinka-2024-apulie.jpgLimnos: opustený, a preto krásny

Ďalšia nádherná, ale nenápadná destinácia v Grécku? Čo tak Limnos! Viete? Tento malý ostrov na severe Egejského mora, ktorý sme novo pridali do našej ponuky, určite stojí za návštevu. Zamilujete si jeho dramatickú sopečnú krajinu, nepreplnené pláže s priezračnou vodou a predovšetkým božský pokoj vďaka minimálnemu počtu turistov. A jeho atrakcie, ako sú sopečné útvary Faraklou, duny Ammothines alebo amfiteáter Hefaistia, budú ešte lepšie!

Tipy na hotely na Limnose

novinka-2024-apulie.jpgPhu Quoc

Phu Quoc, najväčší vietnamský ostrov, je rajom pre milovníkov zábavy, vzrušujúcich atrakcií, nákupov a rušného nočného života. Na "Perlovom ostrove", ako ho tiež nazývajú, si môžete vychutnať safari park Vinpearl, obrovský zábavný park VinWonders, najdlhšiu lanovku na svete, nákupnú štvrť Grand World a tobogány vo vodnom parku Aquatopia. A exotická príroda, autentické trhy a pláže katalógovej kvality sú na dosah od moderných hotelových rezortov!

Tipy na hotely na Phu Quoc

Odporúčané hotely v Apúlii

Načítavam...

Odporúčané hotely na Kube

Načítavam...

Odporúčané hotely na Costa Brava

Načítavam...

Odporúčané hotely na Costa Dorada

Načítavam...

Odporúčame hotely na Aténskej riviére a na ostrove Evia

Načítavam...

Odporúčame hotely na Limnose

Načítavam...

Odporúčame hotely na Phu Quoc

Načítavam...

Ďalšie články

Snívate o exotike, leňošení na plážach s bielym pieskom, kúpaní sa v tyrkysovom mori alebo cenotách? Chcete spoznávať divokú prírodu, kochať sa pozostatkami mayskej civilizácie, užívať si nočný život i adrenalín? Mexický Cancún, v oblasti Quintana Roo na polostrove Yucatán, môžete navštíviť vďaka lepšej dostupnosti aj vy – CK Kartago Tours vám ponúka exkluzívne zájazdy s priamym letom z Bratislavy.
Túžite spomaliť, načerpať nové sily a pozitívnu energiu na slnkom zaliatych plážach Rhodosu? Alebo si chcete užiť vodné športy a spoznávať fascinujúci podmorský svet? Nech je vaša odpoveď akákoľvek, na ostrove Rhodos si prídete na svoje.
Prinášame vám ďalší dôvod, prečo cestovať do exotiky. S CK Kartago Tours si ju vychutnáte rýchlejšie a pohodlnejšie priamym letom z Bratislavy. Chcete vedieť viac? Prečítajte si sumár najdôležitejších informácií.
Jordánsko je krajinou nevšedných zážitkov, ako je výlet do púšte, potápanie pri koráloch alebo prehliadka Petry, mesta vytesaného do skaly Nabatejcami. Presvedčte sa sami a objavte dokonalú kombináciu výletov a pohodového odpočinku v luxusných rezortoch Jordánska.
Pozrite si najlepšie miesta Zanzibaru na vlastné oči a nechajte sa inšpirovať tým najlepším, čo môžete na Zanzibare vidieť a zažiť, či už hľadáte oddychovú alebo aktívnu dovolenku.
Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Grand Blue Fafa *****v Albánsku!