1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Výhody priamych letov do exotiky z Bratislavy

Objavte exotické čaro týchto 4 destinácií priamym letom z Bratislavy

Sobota, 29.6.2024

Objavte exotické čaro týchto 4 destinácií priamym letom z Bratislavy

Leťte s nami do exotiky priamo z Bratislavy.


Prinášame vám ďalší dôvod, prečo cestovať do exotiky. S CK Kartago Tours si ju vychutnáte rýchlejšie a pohodlnejšie priamym letom z Bratislavy. Chcete vedieť viac? Prečítajte si sumár najdôležitejších informácií.

Dánsky prozaik a dramatik Hans Christian Andersen povedal: “Cestovať znamená žiť.” Ak milujete cestovanie, jeho výrok s vami zrejme rezonuje do špiku kostí. Spoznávanie exotických krajín ide ruka v ruke s rozširovaním obzorov objavovaním jedinečných kultúr, tradícií i životného štýlu. Obohacuje myseľ a ducha nasávaním starodávnej múdrosti, tradícií i umenia, ktoré inšpirujú. 

Neminú vás jedinečné dobrodružstvá a zážitky, ako napríklad trekovanie v džungli či potápanie v koralových útesoch, ktoré sa navždy zapíšu do vašej mysle i srdca. Exotika je synonymom úniku z každodennosti i príležitosťou k osobnostnému rastu. S CK Kartago Tours už nemusíte cestovať do Vietnamu, Dominikánskej republiky, Mexika a Kuby hodiny navyše z Viedne s prestupmi, ale priamym letom z Bratislavy

Sezóna 2024/2025 sa vďaka možnosti cestovať s leteckou spoločnosťou World2Fly aj v biznis triede, z nášho najväčšieho letiska v hlavnom meste bez prestupov, ponesie v duchu väčšieho komfortu, časovej úspory i výhodných cien. Cestovanie zo Slovenska do exotiky nebolo ešte nikdy také dostupné a pohodlné a predstavuje historický míľnik.
Cancún, Mexiko

Zažiť exotiku na vlastnej koži nebolo nikdy jednoduchšie.

Top dôvody, prečo cestovať do exotiky priamo z Bratislavy

Pohrávate sa s myšlienkou vycestovať do exotiky, ale stále váhate? Okrem jedinečnosti ponúkaných exotických destinácií vám dávame do pozornosti aj ďalšie dôvody, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa. Ktoré sú to?


Získate časovú úsporu

Cestovaniu do exotiky z Viedne s transferom na viedenské letisko, s prestupmi a dlhými čakacími dobami odzvonilo. Vďaka priamemu letu z Bratislavy ušetríte minimálne 4 až 5 hodín času, v porovnaní s cestovaním z viedenského letiska. Ušetrený čas môžete venovať spoznávaniu nových kultúr a zvyklostí vysnívanej exotickej destinácie. 

Šetríte peňaženku

S našimi zájazdmi do exotiky z Bratislavy šetríte finančné prostriedky za letenky. Napríklad počas zimnej sezóny 2024/2025 sú letenky z Viedne do Holguínu prostredníctvom Condor. com dostupné od 758 eur, pričom v čase sviatkov to môže byť pokojne o niekoľko stoviek eur viac. Let trvá okolo 14 hodín, pričom si musíte prirátať aj transfer na viedenské letisko. U nás získate pobyty v cene za osobu od 1923 eur na Atlantickom východnom pobreží v decembrových termínoch roku 2024, s odletom z Bratislavy. Dĺžka letu je 11,5 hodiny.
Cenota Casa Tortuga

Cenota Casa Tortuga blízko Tulum a Playa del Carmen v Mexiku.

Máte možnosť vychutnať si business triedu

Chcete cestovať pohodlnejšie? Vyberte si business triedu s leteckou spoločnosťou World2Fly a Airbusom A330, ktorý ponúka väčší komfort. K dispozícii máte pohodlné sedadlá s možnosťou rovného lôžka, priestor oddelený priečkou, súkromného stevarda, prednostné odbavenie, jednu batožinu zapísanú navyše, vankúš, deku a aj vybavenú toaletnú tašku s drobnosťami, ktoré spríjemnia let. Poteší aj VIP salónik v Bratislave a rozšírený catering na palube lietadla. 

Catering zahŕňa občerstvenie na privítanie, studené a teplé jedlá i nápoje. Vďaka systému palubnej zábavy sa nudy obávať nemusíte.


Užite si nové možnosti cestovania do exotických destinácií

Vďaka CK Kartago Tours si vychutnáte priame lety z Bratislavy do mexického Cancúnu, vietnamského Phu Quoc, Punta Cana v Dominikánskej republike a Holguínu na Kube. Každá z exotických destinácií je jedinečná svojou históriou, kultúrou i prírodnými krásami. Chcete sa o nich dozvedieť viac? 

Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavostí o každej z nich a pridáme aj informácie o priamych letoch z Bratislavy v decembrových termínoch roku 2024, aby sme vám výber ešte viac uľahčili.


Cancún v Mexiku

Cancún patrí medzi najobľúbenejšie destinácie turistickej oblasti Quintana Roo. Ide zároveň o jeden z 31 mexických štátov. Je to pobrežné mesto na polostrove Yucatán. Dostane vás nádhernými piesočnatými plážami s tyrkysovou vodou, ako sú Playa Delfines, Playa Tortugas či Playa Chac Mool. Jemnučký piesok a mierne vlny sú stvorené na leňošenie, kúpanie sa, opaľovanie i vodné športy. 

Brehy Cancúnu obmývajú priezračné vody Karibského mora. Šnorchlovanie, potápanie a plachtenie vám umožní kochať sa farebnými koralmi, tropickými rybami i vrakmi lodí. Ak sa vám náhodou zunuje opaľovanie sa, vodné športy či plachtenie, dajte sa na spoznávanie jedinečnej kultúry. Archeologické náleziská El Rey alebo San Miguelito vám odhalia skryté tajomstvá tejto oblasti. 

Vodné aktivity si užijete v parkoch Xcaret, Xel-Há alebo Xplor. Ku Cancúnu patria luxusné rezorty, bary, nočné kluby a skvelé možnosti nakupovania, vrátane obchodov so suvenírmi i remeselnými výrobkami. A čo je dôležité, Cancún má medzinárodné letisko, na ktoré sa dostanete priamo z Bratislavy.
Pláže v Cancúne

Nádherné pláže v Cancúne.

Ako letieť do Cancúnu?

Predpokladaná cena spiatočnej letenky cez Condor.com do mexického Cancúnu je v decembri 2024 od 880 eur. Samotný let trvá 14 až 15 hodín. Pripočítať si treba aj čas a prostriedky na transfer na letisko do Viedne. U nás získate all inclusive zájazd počas decembra 2024, napríklad v Catalonia Yucatan Beach na 7 nocí od 1 934 eur.

Načítavam...


Phu Quoc vo Vietname

Najväčší vietnamský ostrov je často nazývaný tropickým klenotom. Dôvodov je viacero. Vychutnáte si tu slnkom zaliate pláže s krištáľovo čistou vodou, ako je ikonická Long Beach či pláž Sao. Phu Quoc je jednoducho plný prírodných krás. Vo vnútrozemí nájdete dažďové pralesy, kaskádové vodopády i nefalšovanú divočinu. V národnom parku sa pokocháte pohľadom na vzácne vtáky, opice a možno sa vám podarí zhliadnuť leoparda obláčkového.

Milujete pohodovú atmosféru, chutné jedlo a najmä morské plody? Vietnamský Phu Quoc je rajom pre gurmánov. Šťavnaté grilované ryby, lahodné kraby a homáre potešia vaše chuťové poháriky a vychutnáte si ich v pokoji, pretože ostrov je známy pomalým životným tempom. Energiu vám pomôže doplniť šťavnaté exotické ovocie a zelenina. 

Ak si nemôžete dovoliť luxus v známych svetových letoviskách, Phu Quoc je zaujímavý aj v tomto smere. Ponúka zmes luxusu a cenovej dostupnosti. Benefitom je aj infraštruktúra ostrova a jednoduchá dostupnosť priamymi letmi z veľkých miest, pretože disponuje medzinárodným letiskom.
Phu Quoc, Vietnam

Čarovná atmosféra na ostrove Phu Quoc.

Ako letieť do Phu Quoc?

Cena obojsmernej letenky z Viedne do Phu Quoc cez Trip.com vyjde v decembri 2024 okolo 1 560 dolárov, čo je približne 1 440 eur. Nevýhodou sú dve medzipristátia v Doha a Ho Chi Minh City, čiže dĺžka letu je 21 hodín. Aj v tomto prípade potrebujete prostriedky a čas na transfer na letisko vo Viedni. S nami získate decembrový zájazd, napríklad v 5-hviezdičkovom hoteli Melia Vinpearl na 7 nocí od 1 719 eur. Dĺžka letu je 11 hodín.
Načítavam...


Punta Cana v Dominikánskej republike

Punta Cana je nádherné mesto na východnom pobreží Dominikánskej republiky, kam smerujú turisti z celého sveta. Ak túžite po oddychu na pláži s jemnučkým bielym pieskom, krištáľovo čistou vodou a palmami, zájdite na pláž Bavaro. Dávate prednosť surfovaniu? Potom vám bude vyhovovať pláž Playa Macao s intenzívnejšími vlnami a vetrom. 

Obľúbené prímorské letovisko však láka cestovateľov aj ďalšími vzrušujúcimi aktivitami. Okrem relaxu sú to výlety loďou, napríklad na ostrov Catalina, alebo plávanie s delfínmi v Marinarium Park. Milovníci golfu môžu využiť niektoré z golfových ihrísk. Za pozornosť stoja aj miestne trhy, bary so živou hudbu či lekcie merengue tanca. 

V tomto obľúbenom letovisku nájdete luxusné rezorty so špičkovými službami. Avšak v porovnaní s inými karibskými destináciami je oblasť Punta Cana cenovo dostupná. a prístupná aj pre Slovákov, pretože máte možnosť letieť sem priamo z Bratislavy.
Punta Cana, Dominikánska republika

Pláž Bavaro v Punta Cana patrí k najobľúbenejším.

Ako letieť do Punta Cana?

Aj na leteckú dostupnosť tejto destinácie sme sa pozreli počas sezóny 2024/2025. V decembri vás obojsmerná letenka cez Trip.com z viedenského letiska vyjde približne 1 280 dolárov, čiže zhruba 1 200 eur. U nás získate luxusnú dovolenku, napríklad all inclusive pobyt v rezorte Whala! Bavaro na 7 nocí od 1 665 eur. Letíte z Bratislavy priamo do Punta Cana necelých 10 hodín.
Načítavam...


Holguín na Kube

Túžite zažiť autentickú Kubu s podmanivým kubánskym duchom? Je vaším snom ponoriť sa do fascinujúcej zmesi historického a kultúrneho dedičstva a prírodnej krásy tejto oblasti? Kubánske mesto parkov Holguín je tým pravým. Miestne festivaly, tradičná kubánska kuchyňa, rytmy salsy, priateľskosť a usmievavosť miestnych vás vtiahnu priamo do života v Holguíne. 

Provincia na východe Kuby je obklopená krásnou prírodou. Národný park Alejandro de Humboldt získal meno po nemeckom prírodovedcovi, ktorý skúmal faunu a flóru. Od roku 2001 patrí na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Nevynechajte pláž Guardalavaca s krištáľovo čistou vodou a jaskyňu La Cueva del Agua

Okrem pestrej palety aktivít oceníte cenovú dostupnosť, pretože v porovnaní s inými kubánskymi mestami ponúka táto destinácia ubytovanie a služby za výhodné ceny, aktuálne aj priamym letom z Bratislavy na medzinárodné letisko Frank Pais Garcia.
Holguín, Kuba

Holguín je rajom pre milovníkov prírody.

Ako letieť do Holguínu?

Aj táto destinácia je pre Slovákov najviac atraktívna počas zimnej sezóny. V decembri 2024 vás letenka z Viedne do Holguínu vyjde približne 1300 dolárov, teda zhruba 1200 eur. Nevýhodou je self-transfer vo Frankfurte v trvaní 2,5 hodiny, čiže celý let potrvá 15 hodín. S nami získate nezabudnuteľnú dovolenku, ako napríklad all inclusive pobyt v hoteli Grand Memories Holguin na 10 nocí od 1 923 eur, s odletom z Bratislavy na letisko v Holguíne a dĺžkou letu 11,5 hodiny.
Načítavam...

Exotika s nami je zážitok na celý život

Na sezónu 2024/2025 sme pre vás pripravili exkluzívne ponuky do exotiky. Ak chcete prežiť zimné mesiace v slnkom zaliatych exotických destináciách za výhodné ceny s odletom priamo z Bratislavy, neváhajte a rezervujte si svoju vysnívanú dovolenku čo najskôr.

Autor: Miroslava Suchárová
Načítavam...

Ďalšie články

Snívate o exotike, leňošení na plážach s bielym pieskom, kúpaní sa v tyrkysovom mori alebo cenotách? Chcete spoznávať divokú prírodu, kochať sa pozostatkami mayskej civilizácie, užívať si nočný život i adrenalín? Mexický Cancún, v oblasti Quintana Roo na polostrove Yucatán, môžete navštíviť vďaka lepšej dostupnosti aj vy – CK Kartago Tours vám ponúka exkluzívne zájazdy s priamym letom z Bratislavy.
Túžite spomaliť, načerpať nové sily a pozitívnu energiu na slnkom zaliatych plážach Rhodosu? Alebo si chcete užiť vodné športy a spoznávať fascinujúci podmorský svet? Nech je vaša odpoveď akákoľvek, na ostrove Rhodos si prídete na svoje.
Na rok 2024 sme pre vás pripravili nové destinácie, kde si môžete užiť skvelú dovolenku. Stavili sme na menej známe miesta v Stredomorí a exotické lokality, kam sa dá ľahko dostať priamym letom. Prečo? Pretože tu nájdete krásne pláže, zaujímavé pamiatky, malebnú prírodu, chutnú kuchyňu a veľa zábavy. Vyberte si z našich čerstvých noviniek a inšpirujte sa, kde dovolenkovať v roku 2024.
Jordánsko je krajinou nevšedných zážitkov, ako je výlet do púšte, potápanie pri koráloch alebo prehliadka Petry, mesta vytesaného do skaly Nabatejcami. Presvedčte sa sami a objavte dokonalú kombináciu výletov a pohodového odpočinku v luxusných rezortoch Jordánska.
Pozrite si najlepšie miesta Zanzibaru na vlastné oči a nechajte sa inšpirovať tým najlepším, čo môžete na Zanzibare vidieť a zažiť, či už hľadáte oddychovú alebo aktívnu dovolenku.
Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Grand Blue Fafa *****v Albánsku!