Last minute Vietnam

  1. Kartago.sk
  2. Last Minute
  3. Last minute Vietnam
Široký výber
odletov už o pár dní alebo týždňov
Priezračné more
s jemným pieskom a kokosovými palmami
Priamy let
z Bratislavy moderným airbusom A330-300

Last minute zájazdy do Vietnamu

Vyberajte z týchto hotelov vo Vietname

Načítavam...

Recenzie na dovolenku vo Vietname


Často kladené otázky o dovolenke vo Vietname

1. Kedy je najlepší čas na návštevu Vietnamu?
2. Je cestovanie do Vietnamu bezpečné?
3. Aká je miestna mena vo Vietname?
4. Ako je to s platbou kreditnou kartou?
5. Potrebujem na návštevu Vietnamu víza?


Prečo zvoliť dovolenku vo Vietname?

Vietnam ponúka nádherné prírodné scenérie vrátane zelených rýžových polí, pobrežných pláží, hôr a džunglí. Je plný krásnych zálivov, ale taktiež aj horských trekov v rozľahlých pohoriach. Vietnam má bohatú históriu a kultúru, čo potvrdzuje výskyt viacerých historických pamiatok, ako napríklad starobylé chrámy, pevnosti či historické múzeá.

Tých, ktorí s radosťou ochutnávajú nové jedlá vietnamská kuchyňa určite nesklame, keďže patrí medzi najchutnejšie na svete. Môžete ochutnať jedinečné pokrmy, ako je pho (polievka s hovädzinou a rezancami), banh mi (sendviče s mäsom a zeleninou) a ďalšie lahôdky pripravované z čerstvých ingrediencií. 

Pláž vo Vietname Vietnam

Obyvatelia Vietnamu sú známi svojou pohostinnosťou a úctou voči návštevníkom čo znamená, že sa môžete tešiť na vrúcne prijatie od miestnych. Celý ostrov Phu Quoc je obklopený krásnymi plážami, okrem Nacpan Beach sú tu aj ďalšie ako Long Beach, Ong Lang Beach a Bai Sao Beach. Dovolenka ponúka rôznorodé aktivity, od relaxácie na pláži cez výlety na miestnu tradičnú farmu, návštevu moderných atrakcií až po nákupy netradičných suvenírov.

Všetky tieto faktory robia z Vietnamu zaujímavú destináciu pre tých, ktorí hľadajú kombináciu prírodného krásna, kultúry, chutnej stravy a priateľského prostredia.

Aj tak ste si nevybrali? Vyskúšajte: