1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Pondelok, 12.2.2024

Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Grand Blue Fafa ***** v Albánsku!
 

Čo zahŕňa tento nezabudnuteľný pobyt?

7 nocí v rezorte Grand Blue Fafa ***** s All inclusive pre 2 osoby s odletom z Viedne do Albánska v termíne 05.06. - 12.06. 2024.
 

Ako sa zapojiť do súťaže?

  1. Sledujte našu FB stránku: www.facebook.com/kartagotours 
  2. Odpovedzte na súťažnú otázku: Koľko metrov je hotel Grand Blue Fafa vzdialený od pláže?
  3. Označte v komentári osobu, s ktorou by ste sa podelili o tento fantastický zážitok
  4. Zdieľajte súťažný príspevok
Súťažiť môžete od 12.2. do 22.2. 2024 do 14:00, následne z odpovedí vyberieme jedného výhercu, ktorý zájazd vyhrá. Držíme vám všetkým palce!

Podmienky súťaže nájdete tu.
 

Ďalšie články

Snívate o exotike, leňošení na plážach s bielym pieskom, kúpaní sa v tyrkysovom mori alebo cenotách? Chcete spoznávať divokú prírodu, kochať sa pozostatkami mayskej civilizácie, užívať si nočný život i adrenalín? Mexický Cancún, v oblasti Quintana Roo na polostrove Yucatán, môžete navštíviť vďaka lepšej dostupnosti aj vy – CK Kartago Tours vám ponúka exkluzívne zájazdy s priamym letom z Bratislavy.
Túžite spomaliť, načerpať nové sily a pozitívnu energiu na slnkom zaliatych plážach Rhodosu? Alebo si chcete užiť vodné športy a spoznávať fascinujúci podmorský svet? Nech je vaša odpoveď akákoľvek, na ostrove Rhodos si prídete na svoje.
Prinášame vám ďalší dôvod, prečo cestovať do exotiky. S CK Kartago Tours si ju vychutnáte rýchlejšie a pohodlnejšie priamym letom z Bratislavy. Chcete vedieť viac? Prečítajte si sumár najdôležitejších informácií.
Na rok 2024 sme pre vás pripravili nové destinácie, kde si môžete užiť skvelú dovolenku. Stavili sme na menej známe miesta v Stredomorí a exotické lokality, kam sa dá ľahko dostať priamym letom. Prečo? Pretože tu nájdete krásne pláže, zaujímavé pamiatky, malebnú prírodu, chutnú kuchyňu a veľa zábavy. Vyberte si z našich čerstvých noviniek a inšpirujte sa, kde dovolenkovať v roku 2024.
Jordánsko je krajinou nevšedných zážitkov, ako je výlet do púšte, potápanie pri koráloch alebo prehliadka Petry, mesta vytesaného do skaly Nabatejcami. Presvedčte sa sami a objavte dokonalú kombináciu výletov a pohodového odpočinku v luxusných rezortoch Jordánska.
Pozrite si najlepšie miesta Zanzibaru na vlastné oči a nechajte sa inšpirovať tým najlepším, čo môžete na Zanzibare vidieť a zažiť, či už hľadáte oddychovú alebo aktívnu dovolenku.