1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Pondelok, 12.2.2024

Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Súťaž o pobyt v 5* hoteli v Albánsku

Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Grand Blue Fafa ***** v Albánsku!
 

Čo zahŕňa tento nezabudnuteľný pobyt?

7 nocí v rezorte Grand Blue Fafa ***** s All inclusive pre 2 osoby s odletom z Viedne do Albánska v termíne 05.06. - 12.06. 2024.
 

Ako sa zapojiť do súťaže?

  1. Sledujte našu FB stránku: www.facebook.com/kartagotours 
  2. Odpovedzte na súťažnú otázku: Koľko metrov je hotel Grand Blue Fafa vzdialený od pláže?
  3. Označte v komentári osobu, s ktorou by ste sa podelili o tento fantastický zážitok
  4. Zdieľajte súťažný príspevok
Súťažiť môžete od 12.2. do 22.2. 2024 do 14:00, následne z odpovedí vyberieme jedného výhercu, ktorý zájazd vyhrá. Držíme vám všetkým palce!

Podmienky súťaže nájdete tu.
 

Ďalšie články

Inšpirujte sa tipmi na podujatia, dovolenky a ďalšie akcie v exotických destináciách v prvom štvrťroku 2024. Využite bezplatné zážitky vrátane karnevalov, osláv a festivalov na svojej vysnívanej dovolenke.
Inšpirujte sa desiatimi tipmi, ako si užiť dovolenku na Kube. Plávanie s delfínmi, stará Havana, nádherné pláže, úžasné údolie Viñales, rybolov, potápanie a mnoho ďalšieho. Zájazdy na Kubu sú teraz rýchle a pohodlné s priamym letom!
Inšpirujte sa tipmi na najkrajšie letoviská pre nádhernú dovolenku v Dominikánskej republike. Na krásne pláže Punta Cana, Playa Bávaro a do ďalších letovísk sa teraz dostanete rýchlo a pohodlne priamym letom!
Máme pre vás 10 tipov, prečo by ste mali ísť aspoň raz v živote na dovolenku do Vietnamu. Pláže ostrova Phu Quoc, najdlhší sklenený most na svete, nádherná príroda, skvelé jedlo - a navyše zájazdy do Vietnamu sú teraz ľahko dostupné bez medzipristátia!
Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Melia Vinpearl Phu Quoc ***** na nádhernom ostrove Phu Quoc vo Vietname!
Leťte s nami z Bratislavy do krajiny, ktorá vás uchváti svojou prírodou, plážami i hotelovými službami.