REWE Touristik je druhý najväčší koncern cestovného ruchu v Nemecku.

 Po úspešnom založení holdingu prebrala 31. mája 2012 so spätnou platnosťou od 1. januára 2012 51% spoločnosti REWE Touristik.

 REWE Touristik je druhý najväčší koncern cestovného ruchu v Nemecku. V roku 2011 dosiahla celkový obrat 4,5 mld. EUR. Ponúka cestovné balíčky a cesty do vzdialených destinácií prostredníctvom Marken Dertour, Meier 's Weltreisen, ADAC Reisen, zájazdy prostredníctvom IDS, Jahn Reisen, Tjaereborg a Clevertours, organizáciu cestovných kancelárií prostredníctvom DER Reisebüros, Atlasreisen a Derpart. Jej dcérskou spoločnosťou je Reisebüro Service Gesellschaft (RSG), ktorá zastrešuje činnosť cestovných kancelárií vedených svojimi majiteľmi, aj reťazec FCM Travel Solutions, ktorý zaisťuje služobné cesty.

 Tento kolínsky kolos na poli cestovného ruchu tak podnikol ďalší krok vo svojej úspešnej expanznú stratégiu a zaistil si pozíciu jednotky na slovenskom trhu, taktiež významné postavenie na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku. REWE Group je už v Českej republike úspešná so svojimi značkami Billa a Penny. Teraz sa partnerstvom EXIM Holding a.s. a REWE Touristik otvárajú nové, možnosti ako našim zahraničným hotelovým partnerom, tak našim koncovým klientom. Ako jedna z najsilnejších skupín v oblasti cestovného ruchu budeme môcť postupne svojim zákazníkom predstaviť širšiu a výhodnejšiu ponuku hotelov a destinácií.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám
DER Touristik
Sme súčasťou REWE Group a jej divízie DER Touristik, najväčšej stredoeurópskej skupiny v cestovnom ruchu.