1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Piatok, 22.4.2022

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Na rok 2022 pre vás máme nováčika. Stavili sme na menej známu lokalitu najobľúbenejšej dovolenkovej krajiny - Španielska s nádhernými plážami, kde sa však nemusíte obávať davov turistov.
Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Kam na dovolenku 2022 do Španielska? Stavte na Costa de Almería, náš tohtoročný nováčik. Táto oblasť je známa pokojnými letoviskami, pôvabnými rybárskymi dedinami, dlhými bielymi plážami či plážičkami ukrytými medzi skalami a s impozantnými výhľadmi na pohorie Sierra Nevada. Costa de Almería sa ako každá dovolenková oblasť v Španielsku chváli výbornou gastronómiou, množstvom kultúrnych pamiatok a prírodných krás, ale na rozdiel od ostatných španielskych oblastí ponúka najlepšie klimatické podmienky (316 slnečných dní v roku bez dažďa a leto s príjemným vetríkom), kvalitné ubytovanie za skvelé ceny a zaujímavú polopúštnu krajinu.

Hotely na Costa de Almería

Ďalšie články

Zažite fantastickú dovolenku v Spojených arabských emirátoch a vychutnajte si svet plný zážitkov, atrakcií a krásnych piesočnatých pláží. Spojené arabské emiráty: plážová dovolenka s extra porciou zážitkov
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám
DER Touristik
Sme súčasťou REWE Group a jej divízie DER Touristik, najväčšej stredoeurópskej skupiny v cestovnom ruchu.