1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Piatok, 22.4.2022

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Na rok 2022 pre vás máme nováčika. Stavili sme na menej známu lokalitu najobľúbenejšej dovolenkovej krajiny - Španielska s nádhernými plážami, kde sa však nemusíte obávať davov turistov.
Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Kam na dovolenku 2022 do Španielska? Stavte na Costa de Almería, náš tohtoročný nováčik. Táto oblasť je známa pokojnými letoviskami, pôvabnými rybárskymi dedinami, dlhými bielymi plážami či plážičkami ukrytými medzi skalami a s impozantnými výhľadmi na pohorie Sierra Nevada. Costa de Almería sa ako každá dovolenková oblasť v Španielsku chváli výbornou gastronómiou, množstvom kultúrnych pamiatok a prírodných krás, ale na rozdiel od ostatných španielskych oblastí ponúka najlepšie klimatické podmienky (316 slnečných dní v roku bez dažďa a leto s príjemným vetríkom), kvalitné ubytovanie za skvelé ceny a zaujímavú polopúštnu krajinu.

Hotely na Costa de Almería

Načítavam...

Ďalšie články

Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Grand Blue Fafa *****v Albánsku!
Inšpirujte sa tipmi na podujatia, dovolenky a ďalšie akcie v exotických destináciách v prvom štvrťroku 2024. Využite bezplatné zážitky vrátane karnevalov, osláv a festivalov na svojej vysnívanej dovolenke.
Inšpirujte sa desiatimi tipmi, ako si užiť dovolenku na Kube. Plávanie s delfínmi, stará Havana, nádherné pláže, úžasné údolie Viñales, rybolov, potápanie a mnoho ďalšieho. Zájazdy na Kubu sú teraz rýchle a pohodlné s priamym letom!
Inšpirujte sa tipmi na najkrajšie letoviská pre nádhernú dovolenku v Dominikánskej republike. Na krásne pláže Punta Cana, Playa Bávaro a do ďalších letovísk sa teraz dostanete rýchlo a pohodlne priamym letom!
Máme pre vás 10 tipov, prečo by ste mali ísť aspoň raz v živote na dovolenku do Vietnamu. Pláže ostrova Phu Quoc, najdlhší sklenený most na svete, nádherná príroda, skvelé jedlo - a navyše zájazdy do Vietnamu sú teraz ľahko dostupné bez medzipristátia!
Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Melia Vinpearl Phu Quoc ***** na nádhernom ostrove Phu Quoc vo Vietname!