1. Kartago.sk
  2. Novinky
  3. Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Piatok, 22.4.2022

Zoznámte sa s KARTAGO nováčikom!

Na rok 2022 pre vás máme nováčika. Stavili sme na menej známu lokalitu najobľúbenejšej dovolenkovej krajiny - Španielska s nádhernými plážami, kde sa však nemusíte obávať davov turistov.
Costa de Almería, Španělsko

Costa de Almería: dovolená mezi mořem a horami se španělským šarmem

Kam na dovolenku 2022 do Španielska? Stavte na Costa de Almería, náš tohtoročný nováčik. Táto oblasť je známa pokojnými letoviskami, pôvabnými rybárskymi dedinami, dlhými bielymi plážami či plážičkami ukrytými medzi skalami a s impozantnými výhľadmi na pohorie Sierra Nevada. Costa de Almería sa ako každá dovolenková oblasť v Španielsku chváli výbornou gastronómiou, množstvom kultúrnych pamiatok a prírodných krás, ale na rozdiel od ostatných španielskych oblastí ponúka najlepšie klimatické podmienky (316 slnečných dní v roku bez dažďa a leto s príjemným vetríkom), kvalitné ubytovanie za skvelé ceny a zaujímavú polopúštnu krajinu.

Hotely na Costa de Almería

Načítavam...

Ďalšie články

Zapojte sa do súťaže, v ktorej máte šancu vyhrať úžasný pobyt v luxusnom rezorte Melia Vinpearl Phu Quoc ***** na nádhernom ostrove Phu Quoc vo Vietname!
Leťte s nami z Bratislavy do krajiny, ktorá vás uchváti svojou prírodou, plážami i hotelovými službami.
Lefkada je jeden z najkrajších Iónskych ostrovov. Leží pri západnom pobreží stredného Grécka a Peloponézu. Brehy Lefkady obmýva Iónske more.
Zažite fantastickú dovolenku v Spojených arabských emirátoch a vychutnajte si svet plný zážitkov, atrakcií a krásnych piesočnatých pláží. Spojené arabské emiráty: plážová dovolenka s extra porciou zážitkov