Mali ste problém s vaším letom?

ZADARMO vám zabezpečíme overenie finančného odškodnenia vo výške 250 - 600 EUR

Kartago travel asistent

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem

  Click2Claim

Click2Claim pomáha cestujúcim spracovať ich žiadosti o náhradu škody voči leteckým spoločnostiam vyplývajúce z nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 261/2004. Týmto nariadením sa ustanovujú spoločné pravidlá náhrady a pomoci cestujúcim v leteckej doprave v prípade odmietnutia nástupu do lietadla, zrušenia alebo značného meškania letu. Podľa vyššie uvedeného nariadenia rozlišujeme, či nárok na finančnú náhradu vzniká alebo nevzniká. Všetci dopravcovia registrovaní v EÚ sú povinní prijať toto nariadenie. Počas svojej prevádzky naša spoločnosť rozšírila svoje služby o ďalšie produkty súvisiace s pandémiou Covid-19, ako sú Refundation air Ticket Services (RATS) a Covid Assistance.
 

Podat žiadosť


Ako si overiť váš nárok? Žiadosť na kompenzáciu môžete vyplniť tu:

 
 Podľa európskych právnych predpisov* máte v určitých prípadoch nárok na náhradu vo výške 250 - 600 EUR v závislosti od dĺžky letu. O odškodnenie možno požiadať až o 3 roky spätne. Žiadosť o odškodnenie môžete podať prostredníctvom nášho profesionálneho partnera v odvetví Click2Claim. V krátkom čase budete vedieť, či je vaša žiadosť oprávnená. Na základe veľa rokov skúseností, znalostí o problémoch a dostupných informácií zabezpečia nárok našich klientov rýchlejšie, jednoducho a efektívnejšie, ako by to v drvivej väčšine prípadov dokázali sami.
 
 Príklady z praxe Click2Claim
Pani W. cestovala z Viedne do Bangkoku, jej let meškal 5 hodín po prílete.
Pán T. sa neúspešne pokúšal žiadať náhradu za let z Ríma do Prahy. O náhradu požiadal prostredníctvom Click2Claim, po ktorej dopravca zaplatil náhradu.
 
Nová služba KARTAGO TRAVEL ASISTENT
Pripravte sa na možný problém s letom, letiskom, s vrátením peňazí za letenky alebo cestovaním z dôvodu pandémie Covid-19 a získajte asistenčné služby 24/7.
Nonstop pomoc na cestách.
 
 Cenník
Kartago travel asistent si môžete jednoducho objednať pri rezervácii zájazdu. Len za 3,49 €/osoba/pobyt získate komplexnú pomoc v prípade problému s letom, na letisku, s vrátením peňazí za letenky alebo s cestovnými obmedzeniami v dôsledku pandémie Covid-19, kedykoľvek a kdekoľvek.
 
Čo získate:
  1. okamžitú analýzu problému 
  2. odporúčania možných riešení 
  3. služby a podpora pri zabezpečení kompenzácie počas 12 mesiacov
  4. 24/7 linka pomoci
  5. jedinečnú službu Covid Asistent
  6. súčasťou tejto služby je Claimfinder
  7. Claim baggage 
  8. novú službu Refundation Air Ticket Services (RATS)
  9. cenovo najvýhodnejšiu službu pri vybavovaní kompenzácie (provízia click2Claim je len 19 % vrátane DPH)


Viac informácií o Kartago TRAVEL ASISTENT