Prečo cestovať s KARTAGO tours?

  1. Kartago.sk
  2. Užitočné informácie
  3. Prečo cestovať s KARTAGO tours?

Najlepší pomer ceny a kvality služieb

KARTAGO tours je súčasťou stredoeurópskej skupiny EXIM HOLDING. Postupne boli založené dcérske spoločnosti EXIM TOURS Česko, EXIM TOURS Poľsko, KARTAGO TOURS Maďarsko. Vďaka vysokým objemom klientov celej stredoeurópskej skupiny pre vás dokážeme pripraviť vysoko konkurenčné ceny a zaistiť vynikajúci pomer ceny a kvality služieb.

Cestujete so silnou spoločnosťou

EXIM HOLDING a.s. je teraz súčasťou DER Touristik. V máji 2012 sa stredoeurópska skupina EXIM HOLDING a.s. stala súčasťou európskeho turistického gigantu DER Touristik, sídliaceho v Nemecku a pôsobiaceho na trhoch západnej Európy. Súčasťou sú také cestovné kancelárie, ako je napríklad nemecká ITS patriaca medzi 3 najväčšie cestovné kancelárie na trhu Nemecka alebo DERTOUR. Do tejto skupiny tiež patrí aj IDS Billa pôsobiaca na slovenskom trhu. Koncern ďalej vlastní aj hotelové siete – napríklad LTI Hotels, CLUB Calimera a obľúbenú sieť hotelov Prima Sol. Týmto strategickým partnerstvom prinesieme na trh Slovenskej republiky úplne nové možnosti v cestovaní, nové destinácie, novú kvalitu a rozmanitosť služieb. Centrom všetkých týchto chystaných noviniek budete naďalej vy – naši milí a ctení klienti.

Istota, finančná stabilita a garancia ceny

Sme stabilná spoločnosť s dlhodobo veľmi dobrými hospodárskymi výsledkami nikdy nezaťažená finančnými úvermi. Vďaka rozumnému hospodáreniu vám garantujeme zachovanie ceny vášho zájazdu.

Poistenie proti úpadku

KARTAGO TOURS je v súlade s ustanoveniami zákona 170/2018 Z.z. poistená pre prípad úpadku.

Spokojnosť klientov je pre nás prvotným cieľom

V našej dlhoročnej činnosti sa plne osvedčila stratégia KARTAGO tours orientovať sa s maximálnym úsilím na spokojnosť zákazníka. O výsledkoch tohto úsilia svedčí každoročný nárast tých, ktorí si zvolia práve KARTAGO tours na zabezpečenie svojej dovolenky, ale hlavne stále rastúci počet tých, ktorí si u nás svoju dovolenku vyberajú opakovane.

Príťažlivé zľavy

KARTAGO tours pre vás pripravuje atraktívne zľavy pri skorej rezervácii zájazdu. Pri včasnom nákupe zájazdu si vyberáte z tých najatraktívnejších ponúk a ešte ušetríte. Výhodné zľavy ponúkame aj pre rodiny s deťmi, pri skorej rezervácii zájazdu môže letieť vaše dieťa vo vami vybraných termínoch úplne zadarmo.

Pripravujeme vám zážitky

Pre stále väčšie množstvo našich zákazníkov nie je dovolenka iba leňošenie na pláži. Preto pre vás vo všetkých našich destináciách pripravujeme množstvo možností, ako aktívne tráviť svoju dovolenku. Už samozrejmosťou sú vo väčšine nami ponúkaných hotelov pestré animačné, športové aj zábavné programy. Naše partnerské cestovné kancelárie pre vás na mieste pripravujú širokú ponuku výletov, počas ktorých máte možnosť spoznať históriu aj súčasnosť navštívenej krajiny. Ak ste športovci, vyberte si zo širokého spektra hotelov, ktoré ponúkajú veľké možnosti športového vyžitia.

Komfortné cestovanie

Začnite vašu dovolenku už na Slovensku. Zaistíme pre vás pohodlné parkovanie, v blískosti letiska. Vyberte si miesto v lietadle, ktoré vám vyhovuje….

Jednoduchá objednávka zájazdu

V 15 značkových predajniach sú k vašej dispozícii pripravení skúsení školení poradcovia, ktorí s vami vyberú váš vysnívaný zájazd, vyberať môžete aj na www.kartago.sk, kde si svoju dovolenku aj pohodlne objednáte. 7 dní v týždni vám s výberom dovolenky pomôžu aj naši školení operátori na call centre. Svoj zájazd môžete zakúpiť aj u niektorého z autorizovaných predajcov - hľadajte v cestovných agentúrach označených logom našej cestovnej kancelárie.

Šetríme váš čas a myslíme ekologicky

Vieme, že čas je drahý a robíme všetko pre to, aby sme vás na vašu dovolenku prepravili čo najpohodlnejšie. Už nemusíte čakať pred odletom v nekonečnej fronte na vaše cestovné dokumenty, po príchode na letisko sa pôjdete rovno odbaviť k vašej odletovej prepážke. Všetky dokumenty potrebné na let aj na ubytovanie vám zašleme pred odletom na váš e-mail, a vy budete svoju cestu absolvovať iba s jedným listom papiera pre celú vašu rodinu.

Široká ponuka destinácií aj ubytovacích kapacít

Svoju ponuku neustále rozširujeme tak, aby si u nás vybral skutočne každý. V širokej palete zájazdov si môžete vybrať obľúbené stredomorské destinácie aj vzdialenú exotiku, ubytovanie pre tých, ktorí vyhľadávajú úspornú dovolenku aj pre tých, ktorí uprednostňujú luxusné ubytovanie so širokou ponukou služieb. Novo v našej ponuke nájdete aj lyžovanie a zájazdy vlastnou dopravou po Európe.

Kvalitné ubytovanie a stravovanie

Do ponuky ubytovania zaraďujeme iba kvalitné a preverené kapacity, ktoré osobne vyberáme a kontrolujeme. Pružne reagujeme na stúpajúce nároky našich zákazníkov a do ponuky pridávame stále viac hotelov s vysokou úrovňou a širokou ponukou služieb. Stále častejšie tak v našich katalógoch nájdete výber viachviezdičkových hotelov s programom all inclusive.

Je o vás postarané

V našich destináciách je vám k dispozícii tím školených delegátov. Delegáti vás budú očakávať už pri vašom prílete do cieľovej destinácie a zaistia vašu prepravu do hotelov. Navštívia vás v hoteli, zoznámia vás s miestom pobytu aj hotelom a budú mať pre vás pripravenú ponuku fakultatívnych zájazdov, ktoré pre vás organizuje miestna cestovná kancelária. Delegáti sú v prípade nečakaných udalostí vždy pripravení vám pomôcť a sú k dispozícii 24 hodín. Na Slovensku vám pomôžu naši operátori denne Po - Pi: 08:00 - 20:00 So - Nie: 08:00 - 16:00.