Pracovné ponuky

Cestovná kancelária KARTAGO Tours a.s. prijme referenta cestovnej kancelárie

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
nákupné centrum v Bratislave

Ponúkaný plat (brutto):
Platové podmienky budú uvedené na pracovnom pohovore

Termín nástupu:
ASAP

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Aktívny predaj zájazdov na pobočke spoločnosti.

Iné výhody
Školenia, zamestnanecké zľavy, pracovné zahraničné cesty

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor
Cestovný ruch

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti
Pokladňa – základy
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Požadovaná prax
Počet rokov praxe: 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Tímový hráč, odolnosť voči stresu a nárazovej práci
Schopnosť rýchlo sa učiť
Nekonfliktná povaha, lojalita voči firme
Komunikatívnosť, obchodnícke zručnosti
Čistý RT,

Na danú pozíciu hľadáme spoľahlivého, flexibilného a zodpovedného zamestnanca s praxou v cestovnom ruchu.
Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky ohľadom pracovnej ponuky.

Zaslaním životopisu uchádzač v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení udeľuje CK KARTAGO TOURS, a.s. súhlas so spracovaním údajov uvedených v životopise pre účely naplnenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú. Tento súhlas sa dá kedykoľvek písomne odvolať. Uchádzač zároveň potvrdzuje, že poskytnuté údaje sú pravdivé a presné.

 Kontakt
Kontaktný email: praca@kartago.sk

Cestovná kancelária KARTAGO Tours a.s. hľadá delegátov do Grécka na letnú sezónu 2017

Hlavnou podmienkou je jazyková kombinácia slovenčina + maďarčina + angličtina a predchádzajúca prax delegáta je vítaná. Ďalej vodičský preukaz, preukaz sprievodcu v cestovnom ruchu a živnostenský list. Dosiahnutý vek minimálne 21 rokov. Znalosť destinácie výhodou Kréta (máj- október), Korfu ( jún- september). Dobré zázemie pre teamovou prácu.
Dlhodobá spolupráca je reálna.

 Kontakt
Životopisy prosím posielajte na r.kunc@exim.cz

Asistent rezervačného oddelenia

Hľadáme asistentov rezervačného oddelenia na leto 2017  od 01.05. do 15.09. 2017. Hodinová mzda.

 CV posielať na: praca@kartago.sk

Info o KARTAGO tours

POISTENIE PRE PRÍPAD ÚPADKU CESTOVNEJ KANCELÁRIE

URGENTNÝ DOPREDAJ

  • Rozšírili sme pre Vás online službu o urgentný dopredaj zájazdov. Túto službu ponúkame ako prví na Slovensku! Umožňujeme vám nákup zájazdu aj po 18:00 hodine až do 20:00 hodiny a to každý deň (aj počas víkendov a štátnych sviatkov), ak odlet Vášho lietadla je nasledujúci deň do 12:00 hodiny. Novou službou vychádzame v ústrety všetkým, ktorí môžu odcestovať na poslednú chvíľu, alebo čakajú na tie najvýhodnejšie cenové ponuky.
  • Viac informácií na našom call centre: 02 / 5720 5720

PONUKA LAST MINUTE e-mailom
Prečo cestovať s KARTAGO TOURS?
1. sme poistení proti úpadku
2. sme na slovenskom trhu už 20 rokov
3. predáváme zájazdy on-line
ďalšie výhody

Telefonické rezervácie a informácie o zájazdoch