Call Centrum: 02 / 5720 5720
 
Darčekové a zľavové poukážky

Vážení klienti, pripravili sme si pre Vás možnosť objednať si poukaz na nákup zájazdov v cestovnej kancelárii Kartago tours, ktorým môžete obdarovať svojich blízkych.

 Originálny darček pre Vašich blízkych, partnerov, či rodinu. V prípade, že by ste na ňom chceli vlastnú fotografiu, básničku, alebo konkrétny text, radi Vám vyhovieme. Vyzdvihnúť ich bude možné na ktorejkoľvek našej značkovej predajni na Slovensku, prípadne poštou. Ich vyhotovenie je možné v akejkoľvek hodnote. Svoje objednávky na poukazy môžete smerovať priamo na email: marketing(a)kartago.sk

V prípade záujmu o darčekový poukaz podľa Vášho želania sa informujte priamo na našich značkových predajniach. Darčekový poukaz Vám po splnení podmienok dokážeme pripraviť aj mimo sviatočné obdobie, celoročne.

Info o KARTAGO tours

POISTENIE PRE PRÍPAD ÚPADKU CESTOVNEJ KANCELÁRIE

URGENTNÝ DOPREDAJ

  • Rozšírili sme pre Vás online službu o urgentný dopredaj zájazdov. Túto službu ponúkame ako prví na Slovensku! Umožňujeme vám nákup zájazdu aj po 18:00 hodine až do 20:00 hodiny a to každý deň (aj počas víkendov a štátnych sviatkov), ak odlet Vášho lietadla je nasledujúci deň do 12:00 hodiny. Novou službou vychádzame v ústrety všetkým, ktorí môžu odcestovať na poslednú chvíľu, alebo čakajú na tie najvýhodnejšie cenové ponuky.
  • Viac informácií na našom call centre: 02 / 5720 5720
 
PONUKA LAST MINUTE e-mailom
Prečo cestovať s KARTAGO TOURS?
1. sme poistení proti úpadku
2. sme na slovenskom trhu už 20 rokov
3. predáváme zájazdy on-line
ďalšie výhody
 
 
 

Telefonické rezervácie a informácie o zájazdoch

Copyright a-net.cz © 2013