Parkovanie na letisku a transfery

 1. Kartago.sk
 2. Užitočné informácie
 3. Parkovanie na letisku a transfery

Parkovanie na letisku v Bratislave

Parkovanie na letisku
MONTI, spol.s r.o.
Pestovateľská 4
821 04 Bratislava

GPS: 
 • S(N) 48°10“14“
 • V(E) 17°10“59“

tel: +421 2 48201344
fax: +421 2 48201324
info @ parkovanienaletisku.sk

Spoločnosť MONTI s.r.o. Vám ponúka možnosť parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na pracovnej ceste niekde v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu. Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza neďaleko letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečuje. Transfer je bezplatný.

Ako si môžete rezervovať svoje parkovacie miesto?

 1. Individuálne prostredníctvom webstránky http://kartagolink.montisro.sk, a to vypísaním formulára. Ostavajuci text" v sekcii REZERVÁCIA" treba vypustit, pretoze vyssie uvedeny link je uz priamo do rezervacneho formulara
 2. Prostredníctvom našej cestovnej kancelárie. Ak cestujete prostredníctvom našej cestovnej kancelárie, môžete o rezerváciu požiadať priamo v našej kancelárii, a táto za Vás vybaví všetky potrebné administratívne záležitosti.

Je možné parkovanie aj bez rezervácie?

Áno je to možné, ale túto možnosť Vám neodporúčame, nakoľko Rezervačný formulár musíte vypísať potom priamo na parkovisku a na základe tohto formulára Vám parkovisko musí vystaviť potrebné doklady. Z tohto dôvodu dôjde k Vášmu zdržaniu. Pri parkovaní bez rezervácie negarantujú voľné parkovacie miesto a ani transfer na letisko.

Ako za rezerváciu zaplatiť?

 1. V hotovosti, alebo kreditnou kartou. Pri individuálnej rezervácii Vašu platbu uskutočníte pri príchode na parkovisko.
 2. Prostredníctvom našej cestovnej kancelárie. Platbu za parkovacie miesto uskutočníte priamo v našej cestovnej kancelárii.

Je možné zrušiť už zaslanú rezerváciu?

Áno je to možne, až do dňa príchodu na parkovisko uvedeného v Rezervačnom formulári. Rezerváciu je možné zrušiť písomne zaslaním žiadosti na e-mail: info@parkovanienaletisku.sk

Ako sa dostať z parkoviska na letisko a späť?

V prípade Vášho záujmu spoločnosť MONTI s.r.o. zabezpečuje aj bezplatnú službu transferu na letisko a späť. Po zaparkovaní auta na parkovisku Vás a Vašu batožinu odvezú zadarmo ich vozidlom na letisko. Po Vašom návrate z dovolenky a po odbavení batožiny a ostatných formalít na letisku im zavoláte na telefónne číslo +421 905 362041 a oni Vás na letisku vyzdvihnú a privezú späť na parkovisko. Transfer na letisko a tiež cesta späť na parkovisko trvá max. 15 min v závislosti od dopravnej situácie.

Všeobecné obchodné podmienky:

Všeobecné obchodné podmienky: Obchodné podmienky (airportparking.sk)

 • Doplatok za parkovanie za každý aj začatý deň 10,- €
 • Parkovanie ŠTANDARD AKCIA - len obmedzený počet parkovacích miest (podľa uváženia prevádzkovateľa)
 • Cena ŠTANDARD AKCIA nie je nárokovateľná.
 • Všetky ceny sú uvedené s DPH

Rezerváciu vášho parkovania uskutočnite súčasne s podpisom Zmluvy o obstaraní zájazdu.