1. Kartago.sk
 2. Španielsko
 3. Andalúzia
 4. Malaga
 5. KRÁSY ANDALUSIE

KRÁSY ANDALUSIE

 • Informácie o hoteli
 • 8-dňový poznávací okruh

  Málaga - Gibraltár - Marbella - Ronda - Cádiz - Sevilla - Córdoba - Granada - Nerja - Costa del Sol

  Program zájazdu

  1. deň: Praha - Málaga
  Odlet z Prahy do Málagy. Po prílete transfer do hotela v oblasti Málagy, ubytovanie a večera.

  2. deň: Gibraltár
  Raňajky. Odchod pozdĺž pobrežia k Gibraltáru, okružná jazda po gibraltárskej skale „Rock Tour“ s návštevou jaskýň Sv. Michala a Opičie nory, voľný čas v centre mesta na bezcolné nákupy. Pri ceste späť zastávka v známom milionárskom letovisku Marbella, prehliadka historického centra - Pomarančovníkové námestie, promenáda so sochami od Salvadora Dalího, luxusný prístav Puerto Banús. Odchod na ubytovanie, večera v hoteli.

  3. deň: Ronda, Cádiz
  Raňajky. Odchod do mesta Ronda – tzv. Kráľovná bielych dedín – „Pueblos blancos“, romantické mesto postavené v skalnej rozsadline, dominantou mesta je impozantný most Puente Nuevo a najstaršia býčia aréna v Španielsku. Po obede prejazd do najstaršieho európskeho mesta Cádizu – panoramatická okružná jazda, návšteva pivníc a ochutnávka slávneho andalúzskeho vína Sherry. Ubytovanie v okolí Cádizu, večera.

  4. deň: Sevilla
  Raňajky, odchod do hlavného mesta Andalúzie – Sevilly, prehliadka mesta s návštevou najväčšej gotickej katedrály na svete s hrobom Krištofa Kolumba a zvonicou La Giralda, voľný čas s možnosťou prehliadky najstaršieho európskeho kráľovského paláca Real Alcázar, Indického archívu a žid parky Marie Luisy – dejiskom Iberoamerickej výstavy 1929, so zastávkou na Plaza Espana. Ubytovanie v Seville alebo okolí, večera .

  5. deň: Cordóba
  Raňajky. Odchod do Córdoby, prehliadka historického jadra mesta (jedinečná „mešito-katedrála“, Alcázar katolíckych kráľov, židovská štvrť „judería“ s jedinou dochovanou synagógou v Andalúzii, kvetinové uličky a pätia, Rímsky most), voľný čas. Popoludní odchod do Granady alebo do jej okolia, ubytovanie a večera.

  6. deň: Granada
  Raňajky. Prehliadka najnavštevovanejšie pamiatky Španielska - palácového mesta Alhambra (paláce Nazarí, palác Karola V., záhrady a letohrádok Generalife - vstup do Alhambry v cene, vstupenka musí byť vystavená na meno návštevníka, je nevratná a neprenosná - pri zakúpení zájazdu nutné zadať číslo OP , ktorý klient v Alhambre predloží), prechádzka historickým centrom Granady - katedrála a kráľovská kaplnka, arabská štvrť Albaicín, voľný čas. Odchod do andalúzskej bielej dedinky Nerja na pobreží Costa del Sol (krátka prehliadka). Ubytovanie v oblasti Costa del Sol, večera.

  7. deň:
  raňajky. Celodenné voľno na pobreží Costa del Sol, možnosť kúpania. Večera v hoteli

  8. deň:
  Raňajky. Voľný čas do transferu na letisko, odlet do Prahy.

  Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii. Zmena programu vyhradená. Na vyžiadanie je možné ubytovať 3. osobu na prístelke (zľava) • vstupy do objektov a pamiatok pri prehliadkach nie sú súčasťou ceny, okrem tých vypísaných v odseku cena zájazdu zahŕňa. Odporúčame počítať s čiastkou cca 50 EUR na vstupy. Poradie prehliadok jednotlivých miest bude upravené v závislosti od disponibility vstupeniek do Alhambry. Minimálny počet účastníkov je 15 osôb.

  V cene zájazdu je zahrnuté : leteckú prepravu v turistickej triede vrátane letiskových a bezpečnostných poplatkov: Praha-Málaga-Praha, transfer letiska-hotel-letisko v cieli zájazdu, 7 nocí s polpenziou v 3* hoteloch, dopravu klimatizovaným autokarom počas programu zájazdu, prehliadky podľa programu: výlet minibusom na skaly Gibraltáru, katedrála v Seville, mešita v Córdobe, pivnica a ochutnávka Sherry, vstup do Alhambry (upozorňujeme, že pokiaľ nebude dodané číslo dokladu 2 mesiace pred odletom, klient nebude mať vystavenú vstupenku do Alhambry a nebude možné ju neskôr vystaviť !!!) služby česky alebo slovensky hovoriaceho sprievodcu, služby miestneho sprievodcu podľa potreby, povinné poistenie cestovnej kancelárie v zmysle zákona č. 159/99 Zb.

  V cene zájazdu nie je zahrnuté : ostatné vstupy, odporúčaný príplatok za cestovné poistenie (podrobnosti o poistení nájdete na našich webových stránkach alebo u svojho predajcu), fakultatívne služby, miestne taxy splatné v mieste, sprepitné.

Fotogaléria

 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka
 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka
 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka
 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka
 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka
 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka
 • Hotel KRÁSY ANDALUSIE dovolenka