Parkovanie na letisku a transfery

 Parkovanie na letisku v Bratislave
Parkovanie

Parkovanie na letisku
MONTI, spol.s r.o.
Pestovateľská 2-4
821 04 Bratislava 2

Mapa

GPS: S(N) 48°10“14“
V(E) 17°10“59“
tel: +421 2 48201344
fax: +421 2 48201324
info @ parkovanienaletisku.sk

Spoločnosť MONTI s.r.o. Vám ponúka možnosť parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na pracovnej ceste niekde v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúťv pohodlí Vášho vlastného automobilu. Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečuje. Transfer je bezplatný.

Ako si môžete rezervovať svoje parkovacie miesto?
1. Individuálne prostredníctvom webstránky http://kartagolink.montisro.sk, a to vypísaním formulára.
Ostavajuci text" v sekcii REZERVÁCIA" treba vypustit, pretoze vyssie uvedeny link je uz priamo do rezervacneho formulara
2. Prostredníctvom našej cestovnej kancelárie. Ak cestujete prostredníctvom našej cestovnej kancelárie, môžete o rezerváciu požiadať priamo v našej kancelárii, a táto za Vás vybaví všetky potrebné administratívne záležitosti.

Je možné parkovanie aj bez rezervácie?
Áno je to možné, ale túto možnosť Vám neodporúčame, nakoľko Rezervačný formulár musíte vypísať potom priamo na parkovisku a na základe tohto formulára Vám parkovisko musí vystaviť potrebné doklady. Z tohto dôvodu dôjde k Vášmu zdržaniu. Pri parkovaní bez rezervácie negarantujú voľné parkovacie miesto a ani transfer na letisko.

Ako za rezerváciu zaplatiť?
1. V hotovosti, alebo kreditnou kartou. Pri individuálnej rezervácii Vašu platbu uskutočníte pri príchode na parkovisko.
2. Prostredníctvom našej cestovnej kancelárie. Platbu za parkovacie miesto uskutočníte priamo v našej cestovnej kancelárii.

Je možné zrušiť už zaslanú rezerváciu?
Áno je to možne, až do dňa príchodu na parkovisko uvedeného v Rezervačnom formulári. Rezerváciu je možné zrušiť písomne zaslaním žiadosti na e-mail: info@parkovanienaletisku.sk

Ako sa dostať z parkoviska na letisko a späť?
V prípade Vášho záujmu spoločnosť MONTI s.r.o. zabezpečuje aj bezplatnú službu transferu na letisko a späť. Po zaparkovaní auta na parkovisku Vás a Vašu batožinu odvezú zadarmo ich vozidlom na letisko. Po Vašom návrate z dovolenky a po odbavení batožiny a ostatných formalít na letisku im zavoláte na telefónne číslo +421 905 362041 a oni Vás na letisku vyzdvihnú a privezú späť na parkovisko. Transfer na letisko a tiež cesta späť na parkovisko trvá max. 15 min.
www.montisro.sk/kartago

Cenník:

Cenník

Parkovanie v uzavretom objekte je možné priplatiť až na mieste.

Doplatok za parkovanie za každý aj začatý deň - 5 EUR
Všetky ceny sú uvedené s DPH

odrážka Parkovanie na letisku v PRAHE

Zvýhodnené parkovanie pri letisku v Prahe exkluzívne pre klientov KARTAGO TOURS a.s. z katalógu EXOTIKA A V ZIME K MORU 2016. Klienti si zakúpia parkovanie spolu so svojím zájazdom priamo u svojho predajcu a po príchode na parkovisko sa preukáže komplexným odbavením kde bude uvedené „parking“. 

1. Air parking Praha

Air parking Praha (R7, Exit 7)
Kladenská 683/72, 273 43 Buštehrad, okres Kladno
Tel. : 00420 605 298 743, 00420 602 369 191, www.air-parking.cz

Klienti si nahlásia parkovanie na uvedených telefónnych číslach  2-3 dni pred odletom. Po príchode na parkovisko sa preukážu komplexným odbavením kde bude uvedené „first minute parking“

Cenník First Minute Parking

  • platný pre katalóg EXOTIKA 2016/17 do 20. 10. 2016

- klienti si nahlásia parkovanie na uvedených telefónných číslach 2–3 dni pred odletom, cenník je platný pre letisko Praha (platba priamo na parkovisku, Praha - len pro AIR - PARKING)

počet dní cena €
1 deň - 9 dní 16 €
10 dní - 13 dní 23 €
14 dní- 16 dní 27 €
17 a viac dní - podľa dohody

 

Cenník PARKOVANIA

  • platný pre katalóg EXOTIKA 2016/17 od 21. 10. 2016 

- klienti si nahlásia parkovanie na uvedených telefónných číslach 2–3 dni pred odletom, cenník je platný pre letisko Praha (platba priamo na parkovisku, Praha - len pro AIR - PARKING)

počet dní cena Kč
1 deň - 9 dní 23 €
10 dní - 13 dní 31 €
14 dní- 16 dní 39 €
17 a viac dní - podľa dohody

 

2. Parkovanie priamo na letisku v Prahe

Pre tých z vás, ktorí uprednostňujú pohodlie a úsporu času sme pripravili novinku – možnosť parkovania na letisku Václava Havla v Prahe.

Rezerváciu vášho parkovania uskutočnite súčasne s podpisom Zmluvy o obstaraní zájazdu.

Info o KARTAGO tours

POISTENIE PRE PRÍPAD ÚPADKU CESTOVNEJ KANCELÁRIE

URGENTNÝ DOPREDAJ

  • Rozšírili sme pre Vás online službu o urgentný dopredaj zájazdov. Túto službu ponúkame ako prví na Slovensku! Umožňujeme vám nákup zájazdu aj po 18:00 hodine až do 20:30 hodiny a to každý deň (aj počas víkendov a štátnych sviatkov), ak odlet Vášho lietadla je nasledujúci deň do 12:00 hodiny. Novou službou vychádzame v ústrety všetkým, ktorí môžu odcestovať na poslednú chvíľu, alebo čakajú na tie najvýhodnejšie cenové ponuky.
  • Viac informácií na našom call centre: 02 / 5720 5720
 
PONUKA LAST MINUTE e-mailom
Prečo cestovať s KARTAGO TOURS?
1. sme poistení proti úpadku
2. sme na slovenskom trhu už 20 rokov
3. predáváme zájazdy on-line
ďalšie výhody
 
 
 

Telefonické rezervácie a informácie o zájazdoch

Copyright a-net.cz © 2013