ico ico ico
 

MANGO club

 MANGO CLUB EXKLUZÍVNE V KARTAGO TOURS
 

S KARTAGO TOURS aktívne a bezpečne na čerstvom vzduchu!

Vodné radovánky, hrady v piesku a hlavne pohyb na čerstvom vzduchu. Aj deti potrebujú po Lockdawne aktívnu dovolenku v spoločnosti nových kamarátov, v bezpečí perfektne vybaveného hotelového rezortu a s usmievavými animátormi. Doprajte vašim malým nezbedníkom prázdniny, ktoré im rozprúdia krv v žilách.

Vypočujte si hymnu MANGO CLUBU

 Vyberajte hotely označené logom MANGO CLUB a prežite novú dimenziu dovolenky!


MANGO club

  • Zábavný program: Mango club v češtine kombinuje hry, pohyb, tvorenie, dobrodružstvo a zábavu na čerstvom vzduchu v tom správnom pomere pre deti od 4 do 15 rokov vždy s ohľadom na ich vek a možnosti.
  • Zázemie na mieru detským potrebám: Program Mango clubu sa odohráva v pokojnom a príjemnom vonkajšom prostredí, ktoré spĺňa vysoké nároky na bezpečnosť detí, ich pohodlie a kvalitu služieb.
  • Animátori, ktorí sa vyznajú: Mango vedú starostlivo vybraní animátori z radov študentov pedagogických, športových a zdravotných škôl, ktorí dobre rozumejú detským potrebám a majú skúsenosti so starostlivosťou o deti.

MANGO club

S podrobnou ponukou aktivít pre deti sa zoznámite na mieste pobytu.

Mango club je v prevádzke len počas hlavnej sezóny.

Prevádzka Mango clubu môže byť obmedzená na základe opatrení spojených so šírením ochorenia COVID-19.

Ponuka hotelov s MANGO CLUBOM

 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie