Partneri

Naši partneri

LINGEA

Sphere card
Vernostný program Sphere card Vám ponúka výhody a zľavy cca 5 až 30 % na viac ako 10 000 obchodných miestach v Slovenskej a Českej republike. Nakupovať môžete aj vo viac ako 800 e-shopoch.
WEB: www.sphere.sk

VODA LUCKA
Krištáľovo čistá pramenitá voda Lucka má vyvážený pomer vápnika a horčíka a je vhodná na každodenné pitie. Obľúbená nielen u najmenších, ale aj u mnohých slovenských športovcov... 
WEB: www.lucka.sk

BABARIA    
Exkluzívna španielska kozmetika Babaria založená na používaní prírodných zložiek (extrakt slimačieho slizu, Aloe Vera, Šípková ruža, oliva) alebo zložiek inšpirovaných prírodou (syntetický hadí jed).
WEB: www.babaria.sk


UNILEVER 
Spoločnosť Unilever ponúka vo viac ako v 190 krajinách 11 kategórií obsahujúcich 400 značiek potravín, výrobkov pre starostlivosť o domácnosť a výrobkov pre osobnú starostlivosť. Najúspešnejších 13 značiek dosahuje obrat viac ako 1 miliardu ročne. Dokáže preto osloviť také množstvo ľudí ako žiadna iná spoločnosť. Medzi jej najznámejšie značky patria napríklad Dove, AXE, Rexona, Savo, Cif, Domesto, Lipton, Rama, Hera, Hellmann’s, Magnum, Knorr a iné.....
WEB: https://www.unilever.com/ 

 


ELESKO 
je základným kameňom konceptu, ktorý Vám dovolí zastaviť, na chvíľu vypnúť a vychutnávať okamihy s priateľmi, rodinou či kolegami.  V modernom sídle vinárstva a gastronómie, v ELESKO Wine Park v Modre, môže totiž  každý návštevník ochutnať výborné jedlo, špeciálne divinové delikatesy a samozrejme prémiové víno z vlastnej ELESKO produkcie.
WEB: http://www.elesko.sk/

   
Info o KARTAGO tours

POISTENIE PRE PRÍPAD ÚPADKU CESTOVNEJ KANCELÁRIE

URGENTNÝ DOPREDAJ

  • Rozšírili sme pre Vás online službu o urgentný dopredaj zájazdov. Túto službu ponúkame ako prví na Slovensku! Umožňujeme vám nákup zájazdu aj po 18:00 hodine až do 20:00 hodiny a to každý deň (aj počas víkendov a štátnych sviatkov), ak odlet Vášho lietadla je nasledujúci deň do 12:00 hodiny. Novou službou vychádzame v ústrety všetkým, ktorí môžu odcestovať na poslednú chvíľu, alebo čakajú na tie najvýhodnejšie cenové ponuky.
  • Viac informácií na našom call centre: 02 / 5720 5720
 
PONUKA LAST MINUTE e-mailom
Prečo cestovať s KARTAGO TOURS?
1. sme poistení proti úpadku
2. sme na slovenskom trhu už 20 rokov
3. predáváme zájazdy on-line
ďalšie výhody
 
 
 

Telefonické rezervácie a informácie o zájazdoch

Copyright a-net.cz © 2013