255 787 787
ico ico ico
 

Hľadám spolucestujúcich

Vážení klienti, využite možnosť inzerátu. Nájdite svojho spolucestujúceho, nových priateľov so spoločným programom, záujmom o výlety, alebo inú rodinu, ktorá cestuje v rovnaký termín. Napíšte svoje inzeráty týkajúce sa ponuky Kartago tours, a.s., alebo reagujte na ostatné inzeráty.

Inzeráty sú schvaľované administrátorom v priebehu 2 až 3 pracovných dní. Podmienkou pre ich schválenie musí byť požiadavka týkajúca sa cestovania a ponuky Kartago tours, a.s.

Upozorňujeme, že Kartago tours, a.s. nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie uvedených kontaktov. Kartago tours, a.s. nemá možnosť kontrolovať a zasahovať do komunikácie na základe uvedených kontaktov. Budeme radi, ak nám akékoľvek pokusy o zneužitie údajov oznámite, aby sme mohli účinnejšie bojovať proti spamu a iným nekalým praktikám. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom fungovania tejto sekcie nás kontaktujte.

7. 3. 2021 Dovolenka Jozef: solo3@post.sk
Ahoj som 43r chlap hľadajúci spolucestujúcu na dovolenku k moru ak to bude možné na veku nezáleží napíš dohodneme sa ďakujem
21. 2. 2021 Leto 2021 Jozef: slovak963@azet.sk
Ahojte hladam partaka niekam na letnu dovolenku maj-september? V pripade zaujmu napis na slovak963@azet.sk
16. 2. 2021 Egypt 2021- termín: 23.5 - 3.6.2021 Miroslav Rakyta: miro.rakyta@gmail.com
Ahojte, som 43 ročný chalan a hľadám spolucestujúcu na dovolenku do Egypta. Ozvy sa a dohodneme sa...
 
 
 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie