ico ico ico
 

Hľadám spolucestujúcich

Vážení klienti, využite možnosť inzerátu. Nájdite svojho spolucestujúceho, nových priateľov so spoločným programom, záujmom o výlety, alebo inú rodinu, ktorá cestuje v rovnaký termín. Napíšte svoje inzeráty týkajúce sa ponuky Kartago tours, a.s., alebo reagujte na ostatné inzeráty.

Inzeráty sú schvaľované administrátorom v priebehu 2 až 3 pracovných dní. Podmienkou pre ich schválenie musí byť požiadavka týkajúca sa cestovania a ponuky Kartago tours, a.s.

Upozorňujeme, že Kartago tours, a.s. nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie uvedených kontaktov. Kartago tours, a.s. nemá možnosť kontrolovať a zasahovať do komunikácie na základe uvedených kontaktov. Budeme radi, ak nám akékoľvek pokusy o zneužitie údajov oznámite, aby sme mohli účinnejšie bojovať proti spamu a iným nekalým praktikám. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom fungovania tejto sekcie nás kontaktujte.

23. 8. 2021 more Milan: bennomilan@gmail.com
Najde sa partak co by zdielal somnou izbu niekde v Grecku alebo Cyprus kludne aj inde v septembri.
18. 8. 2021 Dovolenka Zdeno: kanarat3@gmail.com
Ahoj hladam spolucestujucu letecky k moru, alebo chorv. autom, termin sa skusim prisposobit, mam 44, som slobodny, nefajciar a hladam zenu do 44r. nefajciarku, veselu, uprimnu, sportovo zalozenu. ak si pis :-)
10. 8. 2021 Dovolenka Janet: janettflawill@gmail.com
Ahoj hladam veselu partacku/ka do Talianska, Grecka…
August-September
S odletom Ba alebo Vieden
7. 8. 2021 Hľadám spolucestujucu MARTA DROBNA: mdrobna991@gmail.com
Hľadám spolucestujucu na dovolenku september 2021. Na destinacii nezaleži,dohoda,all inclusive 7-8 dni.Mám 52 rokov.
5. 8. 2021 pekna dovolenka jan holy: horuceleto2021@zoznam.sk
Hladam spolucestujucu niekam do tepla k moru s odletom po 20-tom auguste na cca 7 až 10 dni. Mohlo by to byť napr.do Egypta, Grecka, alebo na juh Španielska.
Všetko je vecou dohody. Viem sa ľahko prispôsobiť. Som pracujúci 60-nik, komunikatívny a bezproblémový typ. Odlet podla moznosti z BA.
5. 8. 2021 Šnorchel v Egypte Eva: evalapka@gmail.com
Hľadám parťačku na šnorchlovanie v Egypte (ja 60+) min. na 14 dní, od druhej polovice augusta až do konca októbra. Ak miluješ Červené more, ozvi sa:)
2. 8. 2021 dovca pri mori :) Peter: dae.peter@gmail.com
Ahojte, hladam partacku na letnu dovovolenku pri mori, idealne vek 25-40 aby sme si sadli :) spoznat zabavit sa a uzit si este koniec leta, datum/lokacia po dohode ak ma nejaka zaujem, pis mi na dae.peter@gmail.com
20. 7. 2021 Dovolenka Klaudia: klaudia940326@centrum.sk
Ahojte :) hľadám partáčku na dovolenku k moru do Turecka, Grécka. Odlet august - september :) Mám 27 r.
16. 7. 2021 Partacka na dovokenku Miska: michchaella@zoznam.sk
Ahoj hľadám partacku na dovolenku niekam k moru na prvý augustový týždeň. Odlet z Košíc.
michchaella@zoznam.sk
12. 7. 2021 Dovolenka od 12.7. Bulharsko Španielsko Robert: 73robert@gmail.com
Hľadám spolucestujúcu alebo spolucestujúceho na min 7-8 dňovú Last minute dovolenku. Termín po 12.7. Destinacia môže byť: Bulharsko, Španielsko. Nechcem zbytočne priplácať za 1 lôžkovú izbu. Mám 47 rokov, nekonfliktný. Bližšie info na: 73robert@gmail.com
1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie