Call Centrum: 02 / 5720 5720
 
Fakultatívne výlety: Egypt Exotika

Počas Vášho pobytu v Hurghade je pre Vás pripravená bohatá ponuka fakultatívnych výletov. O konkrétnej ponuke fakultatívnych výletov Vás bude na mieste informovať delegát. Túto službu zabezpečuje miestna agentúra. Uvedené ceny sú orientačné.

 AQUARIUM – DELFINÁRIUM – MINI EGYPT PARK – NOVINKA!!!
Odchod z hotela je na poludnie, (bližšie čas Vám oznámi delegát). Transfer vás dopraví ku Grand Aquarium. Celková plocha akvária je rozdelená do 24 galérií a život tu reprezentujú ako sladkovodné, tak predovšetkým morské živočíchy. S objemom 1800 m3 sa oceánske nádrže radí medzi najväčšie vnútorné nádrže na svete. Nádrže spájajú tunely, kde Vám budú nielen korytnačky, manty a žraloky na dosah. Výnimočná je tiež zbierka fosílií a vonkajšia záhrada s malou ZOO. Po prehliadke nasleduje transfer do oblasti Makadi, kde sa nachádza delfinárium Dolphin World. Tu si prezriete cca hodinovú šou, pri ktorej uvidíte nielen cvičené delfíny, ale aj ďalšie morské živočíchy. Show poteší nielen deti, ale určite i dospelých. A na záver je pripravená horúca novinka - Mini Egypt Park! V ňom si môžete prezrieť nielen egyptskú históriu, ale aj súčasnosť. V parku na vás čakajú modely starovekých chrámov, pyramíd, historických a významných súčasných budov z celého Egypta a to všetko v mierke 1:25. Počas chvíle tak máte možnosť precestovať Egypt od Alexandrie až po Abu Simbel.
Orientačná cena: 65 € dospelá osoba

  

 DENDERA A LUXOR – NOVINKA!!!
Celodenný výlet do Luxoru. Po ceste do Luxoru prehliadka chrámu v Dendere zasväteného bohyni Hathor, kde bol objavený aj známy staroveký zverokruh.V Luxore návšteva Luxorského chrámu, inštitútu papyrusu, a po obede na západnom brehu Nílu prehliadka Memnonových kolosov, alabastrovej dielne a Údolia královien.
Orientačná cena: 77 € dospelá osoba

  

 VIP SEA TRIP - NOVINKA!!!
Čaká Vás výlet loďou, kde na mori pri šnorchlovaní spoznáte krásne koralové útesy. Pokračuje sa na ostrov Giftun, kde loď zakotví a klienti strávia cca 1hod na panenskej pláži. Počas plavby si môžete vychutnať masáž, od maséra, ktorý, bude s Vami na lodi. Výlet je all inclusive s možnosťou zapožičania potrieb na šnorchlovanie. Návrat do prístavu okolo 16 hodiny.
Orientačná cena: 40 € dospelá osoba

Upozornenie

Ponuka výletov i cien je iba orientačná a môže sa počas sezóny meniť. Minimálny počet klientov na fakultatívny výlet je 4 - 6 osôb, v prípade nižšieho počtu sa môže cena navýšiť, alebo sa výlet nezrealizuje Hotely v El Goune, Makadi a Safage majú príplatok za transfer na výlety. Deti do 12 rokov majú väčšinou zľavu 50%. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u delegáta Kartago tours. Prípadné sťažnosti je nutné riešiť bezodkladne na mieste. 

 

Klient je povinný si pred výletom sám na recepcii objednať budenie, raňajkový balíček a neskoré večeru. Cestovná kancelária neručí za kvalitu videokaziet, CD a ďalších nahrávok zakúpených pri fakultatívnych výletoch a neodporúča vôbec ich zakúpiť.

Info o KARTAGO tours

POISTENIE PRE PRÍPAD ÚPADKU CESTOVNEJ KANCELÁRIE

URGENTNÝ DOPREDAJ

  • Rozšírili sme pre Vás online službu o urgentný dopredaj zájazdov. Túto službu ponúkame ako prví na Slovensku! Umožňujeme vám nákup zájazdu aj po 18:00 hodine až do 20:00 hodiny a to každý deň (aj počas víkendov a štátnych sviatkov), ak odlet Vášho lietadla je nasledujúci deň do 12:00 hodiny. Novou službou vychádzame v ústrety všetkým, ktorí môžu odcestovať na poslednú chvíľu, alebo čakajú na tie najvýhodnejšie cenové ponuky.
  • Viac informácií na našom call centre: 02 / 5720 5720
 
PONUKA LAST MINUTE e-mailom
Prečo cestovať s KARTAGO TOURS?
1. sme poistení proti úpadku
2. sme na slovenskom trhu už 20 rokov
3. predáváme zájazdy on-line
ďalšie výhody
 
 
 

Telefonické rezervácie a informácie o zájazdoch

Copyright a-net.cz © 2013